اخبار سینما

“پرنس هری” علاقه‌ای به دیدن روح مادر مرحومش ندارد!

شاهزاده هری آخرین فصل از سریال محبوب «تاج» درباره خانواده سلطنتی را تماشا نخواهد کرد!

فاکس فیلم-دوک ساسکس به تماشای فصل آخر سریال «تاج» نمی‌شیند، گرچه مشکلی با این سریال ندارد!

به گزارش گروه ترجمه فاکس فیلم، پرنس هری به دلیل موضوع حساس فصل آخر سریال تاج به تماشای آن نخواهد نشست. فصل آخر این سریال موفق آخرین روزهای زندگی پرنسس دایانا را دنبال می‌کند.

شاهزاده هری زمانی که مادرش و دودی فاید در ۳۱ آگوست ۱۹۹۷ در یک تصادف رانندگی مرگبار در پاریس جان باختند تنها ۱۲ سال داشت.

نیمه اول فصل ششم این سریال داستان دایانا در آخرین هفته‌های زندگی‌اش را دنبال می‌کند. با این حال سریال به همین بسنده نکرده است. پس از فوت دایانا در سریال صحنه‌هایی از او به عنوان یک روح در حال صحبت با چارلز و ملکه الیزابت نیز وجود دارد!

ظاهراً ویلیام، برادر بزرگتر هری، نظر متفاوتی دارد. پس از آن که گزارش شد این فصل شامل صحنه‌هایی با حضور روح پرنسس دایانا می‌شود، یک منبع نزدیک به ویلیام اعلام کرد او از این ایده متنفر است.

این منبع افزود: «برای ویلیام بسیار آزاردهنده است که مادرش بارها و بارها به این شکل کثیف توسط نتفلیکس استثمار شود.»

یک منبع نزدیک به چارلز سوم، پدر ویلیام و هری، اعلام کرده است پادشاه و همسرش نسبت به حضور شبح دایانا در این سریال بی‌تفاوت هستند. «آن‌ها واقعاً اهمیتی نمی‌دهند. به هر حال در این کار خیلی مضحک است. فکر می‌کنم این سریال اعتباری را که در سال‌های اولیه داشت دست داده است.»

شاهزاده هری فصل های قبلی این سریال را تماشا کرده و از آن لذت برده است. با این حال او در مصاحبه‌های مختلفی بارها تاکید کرده است که این سریال بر اساس حقایق زندگی خانواده سلطنتی نیست و بیشتر بخش‌های آن شامل تخیلات نویسنده و روایت‌های نادرست است.

منبع:www.vanityfair.com

ترجمه: فاکس فیلم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا