بازیگران

عکس/ ونیز گردی همسر بهرام رادان با لباسی پوشیده!

به گزارش فاکس فیلم، این بار نوبت به ونیز رسیده تا همسر بهرام رادان از آن دیدن کند.

مینا مختاری عکسی از خود در ونیز را به اشتراک گذاشت.

در این تصویر مینا مختاری لباسی سرتاسری پوشیده و کلاهی بر سر دارد.

مینا مختاری همسر بهرام رادان با لباسی پوشیده ونیز گردی کرد.

بگومگوی بهرام رادان و پرستو صالحی

بهرام رادان تاکید می‌کند که خانواده سینما یکی از نجیب‌ترین و با شرافت‌ترین صنف‌های موجود است و هر کس می‌گوید سینما فاسد است آن را رها کند.

وی در گفتگو با خبر آنلاین درباره بحث فساد در سینمای ایران گفت: من تمام قد از شرافت و نجابت هم صنفان خودم در سینما دفاع می‌کنم.

همه کسانی که در خصوص فساد در سینمای ایران اظهارنظر کرده‌اند، ربطی به سینما ندارند. فساد یعنی چه؟

من متوجه نمی‌شوم که چرا باید یک مسئله‌ای که در همه اقشار جامعه وجود دارد، به همه سینماگران تعمیم داده شود. مثل این است که ما بگوییم در ایران دزدی هست و بعد هم یکی بگوید همه مردم ایران دزد هستند.

پس این اظهارنظرها از کجا نشات می‌گیرد؟

فساد به معنی انجام دادن فعل حرام است. آقا و خانمی که اصلا در سینما نیستند و در سینما کار هم نمی‌کنند، چرا باید با نشر اکاذیب به خانواده سینما تهمت بزنند؟

آقای کارگردانی که در تلویزیون است چطور می‌تواند در مورد این مسئله در سینما نظر بدهد؟ اصلا از کجا می‌داند که در سینما چه خبر است؟

پس چطور چنین حرف‌هایی رسانه‌ای شده؟ اصلا منظور چه فسادی است؟

ما انواع فساد داریم و باید مشخص شود که وقتی از فساد حرف می‌زنیم، منظورمان چه فسادی است. آقایان و خانم‌هایی که می‌گویند در سینمای ایران فساد هست، منظورشان چه نوع فسادی است؟ فساد مالی، یا کاری و یا…؟

باید مشخص بشود که از چه نوع فسادی حرف می‌زنیم و تازه چه کسی مصداق بارز فساد است. اگر مشخص شد آن وقت در مورد همان آدم حرف بزنیم و مثلا کار به دادگاه کشیده شود و قانون تعیین کننده باشد.

چه کسانی شایسته اظهارنظر کردن در این باره هستند؟

خانواده بی‌رمق سینما که حتی خانه‌اش را هم گرفته‌اند، به خصوص از نظر اقتصادی هم که سینمای ایران در حال نابودی است، دیگر نمی‌تواند چنین تهمت‌هایی را تحمل کند.

من هیچ وقت وارد حواشی نمی‌شدم، اما احساس می‌کنم با مطرح شدن چنین حرف‌هایی از رسانه‌ها، به سینمای ایران ظلم شده است.

این حرف‌ها را هم دو بازیگر خانم که یکی‌شان بازیگر دهه هفتاد بود و همان موقع در سینما حضور داشت و بعد از آن هم حضورش کم‌رنگ‌تر شد و یکی دیگر از بازیگران که اصلا ربطی به سینما ندارد و در سینما حضوری نداشته، عنوان کردند.

چرا رسانه‌ها دنبال چنین افرادی می‌روند؟ اگر قرار است کسی درباره سینما حرف بزند، باید عزت‌الله انتظامی و خانم رخشان بین‌اعتمادو… از این سینما بگویند.

چرا کسی سراغ بزرگان سینما نمی‌رود؟ آن‌هایی که در این حوزه استاد هستند و می‌دانند ما چه سینمای نجیبی داریم.

پرستو صالحی جواب «بهرام رادان» را داد

«پرستو صالحی» که هرچند سال یک بار به خبرسازترین بازیگر تبدیل می‌شود، این بار این جنجال را در سال ۹۱ با انتشار یادداشتی مبنی بر وجود فساد در سینما موج حمایت‌ها و اعتراض‌ها را در رسانه‌ها به پا کرد.

اما امروز بهرام رادان بازیگر سینمای ایران در مصاحبه‌ای به شدت به این یادداشت اعتراض کرد و «پرستو صالحی» را مجبور ساخت تا به این یادداشت پاسخ دهد که در ادامه آمده است:

کاملا حق دارند آقای بهرام رادان هنرمند خوب کشورمون بین آن چیزی که من گفتم و آن چیزی که نوشتند.

آنقدر فاصله بود که دل هر هنرمند وارسته‌ای رو به درد می‌آورد به هر حال من بعدش کلی توضیح دادم.

ولی آن‌ها دنبال مقاصد خود بودند. متا. سفم و من هم تمام قد در برابر هنرمندان واقعی کشورم سر تعظیم فرود می‌آورم به خصوص آقای رادان عزیز که آزرده شدند.

ولی من بی‌تقصیر بودم. حرفهایی که زدم پس نمی‌گیرم چرا که حرف‌های من ربطی به هنرمندان و فرهیختگان و ذات پاک سینما نداشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا