بازیگران

نسبت بازیگر خردسال سریال یوسف پیامبر با مصطفی زمانی فاش شد + عکس

به گزارش فاکس فیلم: بازیگر خردسال دیروز و جوان امروز نقش کودکی یوسف پیامبر در سریال یوسف پیامبر کیست و چه نسبتی با مصطفی زمانی دارد؟ با بازپخش سریال یوسف پیامبر با بازی درخشان مصطفی زمانی در نقش جوانی یوسف و حسین جعفری بازیگر یوسف پیامبر در دوران کودکی، توجهات بسیاری نسبت به این دو چهره معطوف شده است و طبق معمول بینندگان این سریال دوست دارند کمی بیشتر آنها را بشناسند. علاوه بر بیوگرافی این دو بازیگر که این روزها پربازدید شده، نسبت فامیلی آنهاست که میتواند برای کاربران جذاب باشد.

مصطفی زمانی

مختصر بیوگرافی حسین جعفری

حسین جعفری در مرداد ۱۳۷۱ در فریدون کنار و در یک خانواده چهار نفره متولد شد و با ایفای نقش کودکی های حضرت یوسف (یوزارسیف) در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید. بازیگر نقش کودکی یوزارسیف حالا بزرگ شده و مشغول فیلمسازی و ادامه راه بازیگرست.

مختصر بیوگرافی مصطفی زمانی

مصطفی زمانی که بیشتر او را با نام یوزارسیف می شناسند، در ۳۱ خرداد سال ۱۳۶۱در فریدونکنار متولد شد. او با بازی در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید و بعد از آن در فیلم های بسیاری همچون، سریال شهرزاد و فیلم سارا و آیدا ، نقش آفرینی کرد. مصطفی زمانی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و عکسهای منتسب به همسر مصطفی زمانی، تا به امروز توسط این بازیگر تایید نشده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا