مهلت ثبت نام وام جدید کرونا تا آخر دی

به گزارش ایسنا ، مرحله اول پرداخت تسهیلات نگهداری کرونا پس از چندین مرحله تمدید مهلت ثبت نام در ماه دسامبر به پایان رسید ، اما روند پرداخت تسهیلات کرونا به متقاضیان بانک متوقف نشده و پرداخت تسهیلات مطابق با تصمیم ستاد ملی کرونا ثبت نام خود را در سیستم بانکی ادامه دهید.

 

براساس اداره کل مدیریت کار و جستجوی شغل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، از مجموع ۱۳ تریلیون تن تسهیلات سفارش داده شده ، بیش از هشت هزار میلیارد تومان تاکنون ۵۲۲ هزار درخواست وام در سیستم بانکی ثبت شده است. صاحبان مشاغل آسیب دیده توسط کرونا پرداخت می شوند.

 

به دنبال حمایت دولت از صاحبان مشاغل کرونا که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، ستاد ملی پیامدهای اقتصادی کرونا پرداخت تسهیلات برای حمایت از تجارت در زمینه های گردشگری ، فرهنگ ، هنر ، ورزش و جوانان را تصویب کرده است. بر این اساس ، در مرحله دوم بازپرداخت تسهیلات سه گروه مشاغل و مشاغل در زمینه گردشگری ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و جوانان آغاز می شود ، این گروه می توانند تا پایان دی ماه نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست بانکی برای وام اقدام کنند. اقدام کردن

مهلت ثبت نام وام جدید کرونا تا آخر دی

پرداخت تسهیلات تاجگذاری در مرحله دوم به یک شرکت مرکزی تغییر یافت و چارچوب بازپرداخت وام مشابه تسهیلات قبلی است با این تفاوت که در این مرحله بنگاه ها و واحدهای اقتصادی مطابق چارچوب تعیین شده توسط دستگاه اجرایی مربوط تسهیلات مذکور را دریافت خواهند کرد

 

به گفته معاون اشتغال وزارت کار ، در این مرحله از پرداخت تسهیلات تاجگذاری چهار حوزه گردشگری و صنایع دستی ، حمل و نقل ، فرهنگ ، هنر ، ورزش و جوانان در نظر گرفته می شود و رقمی در حدود ۸۰۰۰ میلیارد تن به این بخش ها پرداخت می شود . شد.

 

پیش از این ، آخرین مهلت ثبت نام وام از کرونا برای فعالان گردشگری اواخر ماه دسامبر بود که با تصویب گروه ضد کار کرونا تا پایان ژانویه تمدید شد.

بر این اساس ، متقاضیان دریافت تسهیلات کرونا در هر سه گروه گردشگری ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و جوانان باید تا پایان ژانویه در سیستم کارآمد ثبت نام کرده و از کرونا وام دریافت کنند. پرداخت های تسهیلات کرونا با سه ماه مهلت از ژوئن ۱۴۰۰ آغاز می شود تا به پایداری این تجارت کمک کند.

 

به گزارش ایسنا ، مطابق با مصوبات ستاد مبارزه با فساد اداری کرونا ، که هدف آن کمک به صاحبان مشاغلی است که به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا مشکلاتی در فعالیت های خود دارند ، باید ۱۲ درصد پرداخت شود. در سیستم موثر وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ثبت نام کنید و پس از تأیید و معرفی سیستم در بانک ، آنها تسهیلات مورد نیاز را از طریق شعب بانک دریافت می کنند.

منبع:
https://www.beytoote.com/news/economy-news/tnews11068443.html

درباره‌ی فاکس نیوز

حتما ببینید

چگونه هتل خوب و ارزان رزرو کنیم؟

چگونه هتل خوب و ارزان رزرو کنیم؟

تعریف همه از هتل خوب و متفاوت است. بسته به انتظار شما از هتل ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *