بهترین فیلم های ایرانی اکران شده

دانلود فیلم های سینمایی تروریستی ایرانی

بهترین فیلم های تروریستی و داعشی ایرانی کدام است؟ اگر شما هم به این ژانر علاقه دارید در ادامه بهترین فیلم ای تروریستی ایرانی را معرفی می کنیم.

فیلم‌های تروریستی اصطلاحی است که برای توصیف فیلم‌هایی استفاده می‌شود که تروریسم، خشونت سیاسی یا ایجاد وحشت عمومی را ترویج می‌دهند. این فیلم‌ها ممکن است شامل صحنه‌های ترور، حملات خشونت‌آمیز، انفجارها، قتل و معاملات غیرقانونی دیگر باشند.

به عنوان یک ابزار ابتکاری، فیلم‌ها می‌توانند برای ترویج ایدئولوژی‌های تروریستی، تحریک افراد به اقدامات خشونت‌آمیز، ترساندن جامعه و ایجاد اثرات روانی استفاده شوند.

از طرف دیگر، این نوع فیلم‌ها ممکن است به عنوان نمونه‌های مطالعاتی برای تحلیل و بررسی عملکرد تروریسم و راه‌های مقابله با آن مورد استفاده قرار گیرند.

 

در ادامه ابتدا فیلم های سینمایی تروریستی ایرانی را معرفی می کنیم.

سریال سقوط

سریال سقوط که شامل ۹ قسمت است. و درباره عضو گیری و  روش ادامه مملکت به دست داعش است که توصیه می کنیم این سریال جذاب را دانلود و تماشا کنید.

خلاصه داستان سریاب سقوط: آیسان به پیشنهاد همسرش جاکان به ماه عسل در ترکیه رفت. اما حقیقت این سفر چیز دیگری است. داستان عاشقانه ای را در پس زمینه یک رویداد سیاسی و جاسوسی روایت می کند. پاییز را باید داستان شجاعت زنان ایرانی دانست.

زنانی که در هر شرایطی سعی می کنند حق خود را از ظالم بگیرند و در این داستان دختری از ایران در چنگال دشمن گرفتار می شود و … این داستان با کمک بازیگران و … تبدیل به یک اقدام جاسوسی جذاب شده است.

ظرفیت بازیگران جوان اوج هیجان را به مخاطب منتقل می کند. رابطه عاشقانه آیسان و ژاکان پس از اولین روزهای سخت زندگی مشترکشان دوباره شروع می شود. آنها به ماه عسل می روند تا درخت عشقشان را آبیاری کنند… سفری که به تاریکی ختم می شود.

دانلود سریال سقوط قسمت 1

دانلود سریال سقوط قسمت اول

دانلود سریال سقوط قسمت ۱

دانلود سریال سقوط قسمت ۱ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۱ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۱ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۱ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت دوم

دانلود سریال سقوط قسمت دوم

دانلود سریال سقوط قسمت ۲

دانلود سریال سقوط قسمت ۲ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۲ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۲ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۲ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت سوم

دانلود سریال سقوط قسمت سوم

دانلود سریال سقوط قسمت ۳

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت 4

دانلود سریال سقوط قسمت چهارم

دانلود سریال سقوط قسمت ۴

دانلود سریال سقوط قسمت ۴ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۴ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۴ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۴ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت پنجم

دانلود سریال سقوط قسمت پنجم

دانلود سریال سقوط قسمت ۵

دانلود سریال سقوط قسمت ۵ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۵ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۵ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۵ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت ششم

دانلود سریال سقوط قسمت ششم

دانلود سریال سقوط قسمت ۶

دانلود سریال سقوط قسمت ۶ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۶ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۶ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۶ با کیفیت بلوری

 

دانلود سریال سقوط قسمت 7

دانلود سریال سقوط قسمت هفتم

دانلود سریال سقوط قسمت ۷

دانلود سریال سقوط قسمت ۷ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۷ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۷ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۷ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت هشتم

دانلود سریال سقوط قسمت هشتم

دانلود سریال سقوط قسمت ۸

دانلود سریال سقوط قسمت ۸ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۸ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۸ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۸ با کیفیت بلوری

دانلود سریال سقوط قسمت 9

دانلود سریال سقوط قسمت نهم , و پایانی

دانلود سریال سقوط قسمت ۹

دانلود سریال سقوط قسمت ۹ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۹ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۹ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۹ با کیفیت بلوری

 

فیلم سینمایی به وقت شام

فیلم سینمایی به وقت شام

«به وقت شام» فیلم جدید امنیتی پلیس ایران به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا است. این فیلم در زمان خود به دلیل پرداختن به موضوع داعش توانست سر و صدایی به پا کند که باعث وحشت تماشاگران شد.

به وقت شام سه سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، موسیقی متن و صدا را از آن خود کرد و با وجود بودجه قابل توجهی که داشت توانست ۱۳ میلیارد تومان بفروشد.

داستان این فیلم ایرانی درباره داعش، داستان یونس و علی، پدر و پسر یک خلبان است که قصد دارند به ماموریت خود که نجات جان مردم در چنگال داعش است، عمل کنند. اما در مسیر خود با مشکلات و موانع زیادی روبرو می شوند.

 

فیلم روباه از فیلم های امنیتی ایرانی

از فیلم های امنیتی ایرانی

از لیست فیلم های ضد جاسوسی وزارت اطلاعات مطلب دیگری را برای معرفی برای شما آورده ایم. «روباه» ساخته بهروز افخمی یک فیلم جاسوسی ایرانی و یکی از بهترین فیلم های امنیتی ایران درباره ترور دانشمندان هسته ای است. برادر نتانیاهو (با بازی جلال فاطمی) برای ترور یکی از دانشمندان هسته ای به ایران می آید.

این مامور نخبه خود را به عنوان یک توریست در می آورد و با سوء استفاده از یک راننده تاکسی (با بازی حمید گودرزی) سعی می کند به هدف خود نزدیک شود و او را ترور کند.

«روباه» داستان جذابی دارد اما به دلیل پرداخت ضعیف و نبود بازیگران خوب آنطور که باید و شاید فیلمی باکیفیت نیست و فیلمی متوسط به حساب می آید. کارنامه افخمی.

 

فیلم سیانور

فیلم سیانور

سیانور نیز یکی از بهترین فیلم های امنیتی ایرانی به حساب می آید که محصول موسسه سیمای مهر است. داستان این فیلم پلیس امنیت ایران درباره فعالیت های سازمان مجاهدین خلق ایران قبل از انقلاب ۱۳۵۷ ایران است.

داستان این اثر در دهه ۱۳۵۰ می گذرد و رگه هایی عاشقانه دارد. فیلم امنیتی اطلاعاتی ایران سیانور در دوران پیش از انقلاب ساخته شده و حال و هوای آن دوران را به خوبی به تصویر کشیده است.

 

فیلم سینمایی قاتل اهلی

فیلم سینمایی قاتل اهلی

«قاتل اهلی» اگرچه از آن دسته فیلم های اطلاعاتی ایرانی نیست که در مورد افراد خارجی روایت کند، اما به موضوع فساد و پولشویی می پردازد که به مراتب بیشتر از توطئه دشمنان به کشور آسیب می زند. مسعود کیمیایی در این فیلم به سراغ بازیگران حرفه ای سینما می رود.

قاتل خانگی علاوه بر روایت جالب، فروش خوبی در گیشه هم داشت.

داستان این فیلم سیاسی امنیتی ایرانی درباره مردی به نام دکتر جلال سروش است که دو فرزندش سیاوش و احمد هستند. دکتر که یک کارآفرین موفق است، تصمیم می گیرد خیانت های شرکت پیسارو را افشا کند.

از طرفی سیاوش علاقه زیادی به دختر سروش دارد، اما یک نفر دیگر را دوست دارد. کم کم با هر اقدام سروش تمام زندگی اش تحت تاثیر قرار می گیرد.

 

فیلم ماجرای نیمروز

فیلم ماجرای نیمروز

در این مورد، فیلم اطلاعات امنیتی ایران، داستان نیمروز را داریم. محمدحسین مهدویان دو فیلم بسیار خوب و خوش ساخت در ژانر فیلم های امنیت اطلاعات ساخته است که هر دو مورد توجه منتقدان قرار گرفته و با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده اند.

«ماجرای نیمروز» به شورش، بمب گذاری و کشتار مردم در اوایل دهه شصت توسط مجاهدین خلق می پردازد. این فیلم پلیس امنیت ایرانی با تلاش مهدویان و فیلمنامه بسیار خوبی که با ابراهیم امینی نوشته، به شدت یک فیلم جاسوسی ایرانی محسوب می شود.

 

فیلم سینمایی بادیگارد

فیلم سینمایی بادیگارد

«بادیگارد» دومین ساخته حاتمی کیا در رده بهترین فیلم های اطلاعاتی ایران است. در این فیلم ضد جاسوسی وزارت اطلاعات، پرویز پرستویی پس از مدت ها با ابراهیم حاتمی کیا همکاری کرد و در نقش فردی به نام «حیدر» که محافظ شخصیت های مهم علمی سیاسی کشور بود، ایفای نقش کرد.

حیدر پس از ناتوانی در تامین امنیت یکی از مقامات مهم کشور، مامور حفاظت از جان یک دانشمند هسته ای می شود. نیروهای اطلاعاتی امنیتی بر اساس اخبار موثق دریافته اند که دکتر میثم زرین در خطر ترور قرار دارد.

حیدر با تلاش و پشتکار خود برای نجات جان این دانشمند بزرگ تلاش می کند و در این راه جان خود را از دست می دهد اما موفق می شود دکتر زارین را نجات دهد. دانلود فیلم های تروریستی ایرانی را در این مطلب بیابید.

 

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون

قسمت دوم «ماجرای نیمروز» دو سال بعد از قسمت اول ساخته شد و به پایان جنگ ایران و عراق و عملیات مرصاد می پردازد. اکنون تعدادی از دوستان کمال و صادق در تیم عملیات اطلاعات به شهادت رسیدند و این دو نفر باقی مانده اند.

شنیده ها حاکی از آن است که منافقین تا دندان مسلح و مجهز در عراق و قرارگاه اشرف پس از پایان جنگ ایران و عراق قصد دارند از سمت کرمانشاه وارد کشور شوند و همه مردم را وحشیانه بکشند. برای رسیدن به تهران و فتح تهران.

در این بین کمال متوجه می شود که خواهرش نیز جزو منافقانی است که از کشور فرار کرده و اکنون قصد بازگشت دارد.

این فیلم جاسوسی درباره ایران نیز جزئیات جدیدی از ماجراجویی های امنیتی اطلاعاتی آن زمان را ارائه می دهد و به واقع یک فیلم جاسوسی درجه یک ایرانی به شمار می رود. قسمت دوم داستان نیمروز فیلم های امنیتی ایرانی شاید موفق تر از قسمت اول بود.

فیلم سینمایی اطلاعاتی امنیتی ایرانی روز صفر

فیلم سینمایی اطلاعاتی امنیتی ایرانی روز صفر

فیلم جاسوسی ایران، «روز صفر» که یکی از فیلم های تحسین شده جشنواره فیلم فجر سال گذشته است، یکی دیگر از فیلم های امنیتی ایرانی است که اتفاقاً مانند «شب ماه کامل» درباره عبدالمالک ریگی است.

اما «روز صفر» از فیلم نرگس آبیار پلیسی و مرموزتر است و بیشتر در رده فیلم های جاسوسی ایران قرار می گیرد. «روز صفر» داستان تعقیب و گریز ریگی توسط یک مامور امنیتی زبده با بازی امیر جدیدی است. ساعد سهیلی در این فیلم نقش عبدالمالک ریگی را بازی کرد.

این فیلم پلیس امنیت ایران که اولین ساخته سعید ملکان در مقام کارگردان است، هنوز اکران نشده است و باید دید چه زمانی اکران می شود.

 

فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است

یکی از جدیدترین فیلم های امنیتی ایران، فیلم «دیدن این فیلم جنایت است» است که در واقع اولین فیلم بلند سینمایی رضا زهتابچیان است. این فیلم پلیس امنیت ایران محصول سازمان سینمایی سوره حوزه است و پس از دو سال در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد، سرانجام در سال ۱۳۹۸ اکران شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا