اخبار سینما

فصل جدید پوست شیر ۴ در راه است + تیزر

فصل جدید پوست شیر ۴

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، در حالی که نوید محمودی تهیه کننده سریال پرمخاطب «پوت شیر» در سالن‌های سینما اعلام کرد فعلا قصد ادامه کار را ندارد، ظاهرا او دوباره طرفدارانش را جلوی تلویزیون خواهد نشاند.

اما حالا که بیش از ۴ ماه از پایان سریال می گذرد، جمشید محمودی کارگردان سریال در صفحه مجازی خود نوشت: چهارشنبه «پوست شیر» ادامه دارد. ساخت اسپین آف پوست شیر در دستور کار بود. (اسپین آف به این معنی است که می تواند بیشتر در مورد آن بگوید یا داستان متفاوتی را روایت کند. اسپین آف ها معمولاً بر اساس آثار بسیار موفق و گاهی اوقات بر اساس شخصیت های فرعی آن داستان ساخته می شوند.)

پوست شیر توسط جمشید محمودی به همراه رضا بهاروند نوشته شده است و محمودی و بهاروند نیز در نگارش اسپین آف آن با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

نوید محمودی برادرش که ساخت این سریال را بر عهده داشت در گفت وگو با خبرنگار تسنیم به همین نکته اشاره کرد که فعلاً می توانیم جزئیات بیشتری را اعلام کنیم و به زودی اطلاعات بیشتری از اسپین آف «پوست شیر» اعلام می شود.

او البته ادامه این سریال را به خبرنگار تسنیم نه تایید و نه تکذیب کرد; (الان که دارم با شما صحبت می کنم، می توانم بگویم نه یا بله! بستگی به این دارد که این داستان ادامه پیدا کند یا نه. همینطور که من صحبت می کنم، ما به هیچ نتیجه ای در مورد آن نرسیدیم. صادقانه بگویم، ما نگرفتیم. هنوز چیزی تصمیم نگرفته ام..)

باید به خاطر داشت که ساخت اسپین آف بر اساس یک سریال تلویزیونی چیز جدیدی در سینمای ایران نیست. تعداد انگشت شماری اسپین آف در تاریخ این سریال وجود داشته است و اکثر آنها با استقبال خوبی روبرو شده اند.

به عنوان مثال سریال سرزمین سبز به عنوان اسپین آف سریال خانه سبز ساخته شد یا سریال شبهای برره یک اسپین آف بسیار موفق از سریال پاورچین مهران مدیری بود و توانست سریال اصلی را پشت سر بگذارد.

در سال‌های اخیر سریال‌هایی مانند «گیسو» و «سالاری فراز خانه» در شبکه تلویزیونی ساخته شد که هر کدام از آن‌ها اسپین‌آف سریال اصلی (عاشقانه و شاهگوش) محسوب می‌شدند.

با ادامه روایت داستان فعلی و رساندن داستان به محدودیت های جدید، پوست شیر ​​را فصل چهارم کنید. در آن سه فصل، شخصیت پردازی نسبتا خوبی برای برخی از شخصیت های سریال خود داشتند و بسیاری از آن شخصیت ها نیز سرنوشت نامعلومی داشتند و همین امر دست سازندگان را برای ادامه پوست شیر ​​با شخصیت های آشنا باز می گذارد. ادامه داستان با پوست شیر ​​ریسک بالایی دارد اما غیرممکن نیست و با پیچ و تاب های خاصی در داستان شکل می گیرد.

گزینه های زیادی برای ادامه یک داستان تثبیت شده وجود دارد، ساختن یک اسپین آف برای این شخصیت اضافی نیست. با این حال باید دید سازندگان برای ادامه «پوست شیر» چه برنامه ای دارند.

به گزارش تسنیم، پوست شیر ​​عنوان یک سریال درام جنایی خانگی ایرانی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است که در سال ۱۴۰۱ از شبکه فیلم نت پخش شد.

هادی حجازی فر، شهاب حسینی، پانته آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی پردیس احمدی و ژیلا شاهی از جمله بازیگران این مجموعه تئاتر هستند. آخرین قسمت از فصل دوم این سریال چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه منتشر شد و داستان آن حول محور فرار شخصیت «ساحل» از دست آدم ربایان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا