دانلود سریال سیاه چاله قسمت چهارم

دانلود قسمت ۴ سیاه چاله

قسمت ۴سیاه چاله، قسمت۴سیاه چاله، سیاه چاله قسمت ۴،سریال سیاه چاله قسمت ۴،سیاه چاله قسمت۴،قسمت ۴ سیاه چاله،دانلود قسمت ۴ سیاه چاله، قسمت چهارم سیاه چاله، سریال سیاه چاله قسمت ۴، سیاه چاله قسمت ۴، قسمت چهارم سریال سیاه چاله، قسمت ۴ سیاه چاله، قسمت ۴ سریال سیاه چاله، سریال سیاه چاله قسمت چهارم، سیاه چاله ۴، فیلم سیاه چاله قسمت ۴، دانلود سیاه چاله قسمت ۴، سریال سیاه چاله قسمت۴، دانلود قسمت ۴ سیاه چاله، سریال سیاه چاله ۴

منتشر شد: قسمت چهارم سریال “سیاه‌چاله” با لینک مستقیم و رایگان در دسترس قرار گرفت. این سریال در ژانر کمدی و خانوادگی به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید خانی تولید شده است. بازیگران اصلی این سریال شامل حسن پورشیرازی، ژاله صامتی و مهران احمدی هستند.

دانلود سیاه چاله قسمت ۴

داستان قسمت ۴ سیاه چاله

در قسمت چهارم “سیاه‌چاله”، داستان یک فرد شصت سال به نام جمشید را روایت می‌کند که با مشکلات بیکاری و اجاره‌نشینی درگیر است. جمشید به دلیل شرایط مالی، راهی خانه پدری در خارج از شهر می‌شود و در آنجا با یک ماجرا آشنا می‌شود که امیدوار است بهبود زندگی خانواده اش را به همراه داشته باشد. اما این اقدام او، تمام اعضای خانواده را به یک چاله بزرگ‌تر از چاله قبلی فرو می‌برد.

نقد و بررسی قسمت ۴ سیاه چاله

سریال “سیاه‌چاله” با وجود شلوغی‌هایی که دارد، با کارگردانی حسین نمازی توانسته است به درستی مدیریت شود. او در مدیریت سکانس‌های پرجمعیت خوب عمل کرده و با توالی نماهای شلوغ و خلوت، به بارور شدن حس طنز کمک کرده است. هرچند داستان سریال با ریتمی آرام‌تر از آن‌چه انتظار داشتیم پیش می‌رود.

در مورد بازیگران، حسن پورشیرازی، ژاله صامتی و مهران احمدی با بازی‌های خوبی در این قسمت نشان دادند که بازیگران توانایی خود را در این ژانر دارند. اما برخی از بازیگران دیگر هم در لحظاتی توانسته‌اند خودشان نشان دهند.

دانلود سریال سیاه چاله قسمت چهارم

بازیگران سریال سیاه چاله قسمت ۴

رضا بهبودی، عباس جمشیدی فر، غلامرضا نیکخواه، حسن پورشیرازی، ژاله صامتی، مهران احمدی، شهره سلطانی، الناز حبیبی، مجید نوروزی، بهرنگ علوی، سعید عطاییان، مهرناز افلاکیان، رایان بیگی، صفر محمدی، سعید نعمتی، ایمان برات پور، میثم رازفر، رحمان تقی پور، با هنرمندی بیوک میرزایی

دانلود سریال سیاه چاله قسمت چهارم

دانلود سریال سیاه چاله قسمت ۴

دانلود سریال سیاه چاله قسمت ۴ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سیاه چاله قسمت ۴ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سیاه چاله قسمت ۴ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سیاه چاله قسمت ۴ باکیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *