دانلود قسمت 16 سریال آکتور

دانلود قسمت ۱۶ سریال آکتور رایگان و کامل

قسمت ۱۶ آکتور منتشر شد در ادامه می توانید قسمت شانزدهم سریال آکتور را دانلود و تماشا کنید. داستان سریال آکتور، فراز و نشیب چندین بازیگر با استعداد تئاتر را روایت می کند که پس از پیشنهاد به آنها، زندگی آنها با ماجراهای پیچیده ای می گذرد. این جوانان مجبورند در هرج و مرج جامعه و مشکلات مختلفی که با آن روبرو هستند مداخله کنند.

در خلاصه قسمت ۱۶ آمده است که لیلی نزد علی می رود و از او کمک می خواهد. از طرفی صمدیان عاشق سارا در آخرین ملاقاتش با سارا با اینکه می داند دیگر سارا را نخواهد دید هدیه ای به او می دهد که یادگاری از مادرش است…

دانلود قسمت ۱۶ سریال آکتور

در مورد سریال

ژانر: درام، خانوادگی
تاریخ ارسال: پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
کارگردان و فیلمنامه نویس: نیما جاویدی
تهیه کننده: مجید مطلبی

دانلود قسمت 16 سریال آکتور

خلاصه داستان

داستان این سریال بازیگر، فراز و نشیب چندین بازیگر با استعداد تئاتر را روایت می کند که پس از پیشنهاد به آنها، زندگی آنها با ماجراهای پیچیده ای می گذرد. این جوانان مجبورند در هرج و مرج جامعه و مشکلات مختلفی که با آن روبرو هستند مداخله کنند. در خلاصه قسمت ۱۶ آمده است که لیلی نزد علی می رود و از او کمک می خواهد. از طرفی صمدیان عاشق سارا در آخرین ملاقاتش با سارا با اینکه می داند دیگر سارا را نخواهد دید هدیه ای به او می دهد که یادگاری از مادرش است…

دانلود قسمت شانزدهم سریال آکتور

بازیگران سریال بازیگران 

بازیگران قسمت شانزدهم سریال آکتور: نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی فر، هومان برکنورد، سها نیاستی، گلاره عباسی با هنرمندی هانیه تاسلی، مهراوه شریفی نیا و حضور فریده سپاه منصور.

نوید محمدزاده خودش را تکرار نمی کند و تمام رفتار و صدایش کنترل شده، قابل اعتماد، آرام و متین است. درست مثل احمد مهرانفر که همیشه خنده دار نیست. به همین ترتیب، ردیف کردن بازیگران قدیمی در کنار جوان‌ها، مانند فریده سپاه منصور در کنار گلاره عباسی یا هومان بارک نورد در کنار سها نیاستی، جدید و جالب است. در تنظیم جاویدی بازیگری رو به جلو نیست و شخصیت نیست.

اکشن چندانی ندارد و سریال مناسبی برای آنهایی که به دنبال هیجان هستند نیست، اما یک درام خوب، محترم و ظریف وجود دارد که بلد است آرام و معمولی صحبت کند.

لینک های دانلود قسمت ۱۶ سریال آکتور

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۶

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۶ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۶ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۶ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۶ باکیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *