دانلود فیلم ساقدوش داماد

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس فارسی the best man 2023

دانلود فیلم ساقدوش داماد

ژانر : اکشن – هیجان انگیز

امتیاز : ۴٫۰از ۲۶۵ رای در سایت IMDb

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۲۳

محصول کشور : آمریکا

کارگردان : Shane Dax Taylor

بازیگران : Brendan Fehr, Nicky Whelan, Scout Taylor-Compton

داستان فیلم the best man

آغاز فیلم “The Best Man” با یک مأموریت نجات آغاز می‌شود، در این مأموریت یک گروه از سربازان مزدور یک زن آمریکایی ربوده شده در مکزیک را نجات می‌دهند. با وجود اینکه آنها بهترین تجهیزات را در اختیار دارند نسبت به ربایندگان، ضایعاتی از جمله آکسل (اسکات مارتین، The Rig، Big Kill) را می‌بینند که گلوله‌ای به سمت سرش می‌خورد و برای مرگ رها می‌شود.

دانلود فیلم ساقدوش داماد 2

یک سال بعد، آن زن، بروک (نیکی ویلان، Maneater، Trauma Center)، با یکی از مردانی که او را نجات دادند، کل (لوک ویلسون، Gasoline Alley، The Girl Who Invented Kissing) ازدواج می‌کند. برادرزاده‌اش، بردلی (برندن فهر، Final Destination، Wander) به عنوان بهترین مرد عروسی حضور دارد و دیگر یکی از اعضای گروه، آندرس (دالف لاندگرن، Hard Night Falling، Operation Seawolf) هم حاضر خواهد بود.

 

پدر بروک (کریس مولیناکس، Assassin، Mindcage) یک مجموعه توریستی بزرگ و دور از شهر را برای مراسم اجاره کرده است، اما ممکن است آنها انتخاب یک مکان شهری‌تر را ترجیح داده باشند زمانی که یک تیمی از حاملان سلاح‌های سنگین به عروسی حمله می‌کنند.

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس فارسی

پخش آنلاین فیلم کلیک کنید

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس با کیفیت ۴۸۰

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس با کیفیت ۷۲۰

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود فیلم ساقدوش داماد با زیرنویس با کیفیت

 

تریلر فیلم

نقد و بررسی فیلم ساقدوش داماد

کارگردان شین داکس تیلور (Bloodworth، Isolation) و هم‌نویسانش سی. الک روسل (Jack’s Habit، Served Cold) و دانیل زیریلی (Invincible، Crossing Point) در فیلم “The Best Man” از آنچه در این نوع فیلم‌ها انتظار می‌رود، آغاز می‌کنند. یک شروع سریع از اکشن وجود دارد و سپس بسیاری از صحبت‌ها را دریافت می‌کنیم تا به سرعت با شخصیت‌ها آشنا شویم.

اگرچه کمی قابل پیش‌بینی است، حتی تا جزئیاتی مانند اینکه بردلی با خواهر بروک، هیلی (اسکات تیلور-کامپتون، An Intrusion، Halloween) رابطه برقرار می‌کند و نگهبان امنیتی که می‌گوید قبل از اتفاق بد بیشتری از این روزهای آرام بهره برده می‌تواند، این موضوع بهتر و پویاتر از فیلم‌های دیگر اجرا شده است.

همچنین زمان‌بندی آن به خوبی انجام شده است تا تا زمانی که شلیکات شروع می‌شود، فیلم کسل کننده نشود.

و زمانی که شروع می‌شود، هیچ شکی درباره کسانی که پشت حمله هستند یا هدف آنها وجود ندارد. فیلمسازان حتی تلاشی برای پنهان کردن آن نمی‌کنند. وقتی حمله کنندگان ظاهر می‌شوند، او تنها کسی است که ماسکی نمی‌پوشد. یکی از جنبه‌های جالبتر ژانر اکشن این است که با تغییرات کم، نقش قهرمان و نقش آدم‌ربا ممکن است عوض شود. با این حال، برخلاف فیلم قبلی کارگردان به نام Masquerade، در اینجا هیچ تلاشی برای ابهام این خطوط وجود ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *