نیسان آبی 2

دانلود سریال نیسان آبی ۲ قسمت ۲ دوم کامل

دانلود سریال نیسان آبی ۲ قسمت ۲

سریال نیسان آبی ۲ – Nissan Abi 2 Serial

سال ساخت: ۱۴۰۲ | پخش: ۰۲ | پخش کننده: فاکس فیلم

تهیه کننده: احسان ظلی پور | نویسنده: سعید دولتخانی | کارگردان: مسعود اطیابی

 

خلاصه داستان سریال

داستان ادامه ی فصل اول این سریال است. قضیه بعد از سفر استانبول شروع می شود، جمشید که تمام سرمایه های بدست آورده را به باد داده بود دستگیر می شود و به ایران برگردانده می شود. خلاصه داستان کاملتری بزودی اضافه می شود.

در این فصل، سه سال از آخرین اتفاقِ فصل قبلی گذشته و ممدچاخان بالاخره عروسی کرد. شب عروسیِ ممدچاخان، سلطان جمشید، رضا خرسند، رضا سوسن، زری، پری، علم تاج و خلاصه کل شُکر آباد دور هم جمع بودن که شام عروسی رو بخورن، ولی نه تنها شام عروسی به کسی نرسید، بلکه اتفاقی افتاد که گرسنگی هم از یادشون رفت.

 

بازیگران

حسین یاری، یکتا ناصر، مهران غفوریان، بهناز جعفری، ایمان صفا، مه‌لقا باقری، گیتی قاسمی، غلامرضا نیکخواه، بیژن بنفشه‌خواه، علیرضا خمسه، آرش ظلی‌پور، سیروس همتی، یوسف صیادی، جواد پولادی و صفر کشکولی از بازیگران فصل دوم نیسان آبی هستند.

دانلود سریال نیسان آبی 2 قسمت دوم

دانلود سریال نیسان آبی ۲ قسمت دوم

 

دانلود قسمت ۲ همه کیفیت ها

دانلود قسمت ۲ باکیفیت ۴۸۰

دانلود قسمت ۲ باکیفیت ۷۲۰

دانلود قسمت ۲ باکیفیت ۱۰۸۰

دانلود قسمت ۲ باکیفیت بلوری

 

نقد و بررسی فصل دوم نیسان آبی

داستان «نیسان آبی» فقط داستان عشق و شعر نیست. اتفاقات و درگیری های روزمره زندگی هنوز دست از سر داستان ها بر نمی دارند. این اتفاقات گاهی اوقات به لحظات شیرین و گاهی به غم و اندوه منجر می شود. در واقع «نیسان آبی» به به تصویر کشیدن پیچیدگی و جذابیت زندگی انسان اختصاص دارد. این سریال نه تنها داستان عشق و شعر را روایت می کند، بلکه معنای واقعی خانواده و پیوندهای خانوادگی را نیز برجسته می کند.

“نیسان آبی” از زوایای مختلف به دنیای انسانی نگاه می‌کند و تأکید می‌کند که زندگی یک مسیر پر از چالش‌ها و اتفاقات است که باید با وفاداری و احسان به خانواده پشت سر گذاشت. در نهایت، “نیسان آبی” یک داستان شیفته عشق، شعر، خیانت، و وفاداری است که از مخاطبان خود انتظار تجربه یک سفر عاطفی و انسانی غنی را دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا