دانلود سریال قهوه ترک قمت اول

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱ اول

سریال قهوه ترک قسمت ۱ منتشر شد. در ادامه مطلب می توانید قسمت اول سریال قهوه ترک را دانلود و تماشا کنید.

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱

بازیگران قسمت اول قهوه ترک

حامد بهداد، سارا رسول‌زاده، امیر جعفری، مجتبی پیرزاده، محمد ولیزادگان، امیر نوروزی، بهاره کیان‌افشار، شاهرخ فروتنیان، عرفان ناصری، فرید سجادی‌حسینی، پیام احمدی‌نیا، ایپک تن الجای، سلطان ساروهان و مهمت پولات

درباره سریال قهوه ترک

ترک قهوه، سریال ایرانی محصول سال ۱۴۰۱ ایران به کارگردانی علیرضا امینی و نویسندگی نغمه ثمینی و محمد رضایی راد، ترک قهوه اولین تلاش کارگردانی علیرضا امینی در شبکه تلویزیونی داخلی است. او پیش از این فیلم‌های موفقی را در رزومه خود ساخته است و کارگردانی فیلم‌هایی مانند ویلایی‌ها و گروه دختران را در کارنامه دارد که جوایز متوالی جشنواره فجر را از آن خود کردند.

حالا پس از موفقیت در سینما، علیرضا امینی ترجیح داد به کار جدیدش در تلویزیون بومی ادامه دهد و سریال جدیدی با عنوان «قهوه ترکی» را کارگردانی کرد و در سیمای بومی منتشر کرد. این کارگردان زن ایرانی سابقه کار در تلویزیون را نیز در کارنامه دارد و سریال‌هایی را که در سال‌های ۷۴ و ۱۳۹۱ در صدا و سیما منتشر شده بود، کارگردانی کرد.

دانلود سریال قهوه ترک قمت اول

امروزه با توجه به استقبال زیاد سریال های شبکه خانگی، بسیاری از کارگردانان و تهیه کنندگان به دلیل گستردگی مخاطبان ترجیح می دهند آثار جدید خود را روی این پلتفرم عرضه کنند. مدت هاست که مهم ترین آنها سریال های «می خواهم زنده بمانم»، «رالی ایران» و در سینما نیز ساخت فیلم هایی چون «زیر نظر» و «طلا» بوده و در جدیدترین ساخته خود نقش آفرینی خواهد کرد. تهیه کننده سریال ترکی جدید علیرضا امینی.

مراحل پیش تولید این سریال نیز از اسفند ۱۳۰۰ آغاز شد و پس از انتخاب بازیگران و قرائت فیلمنامه، تصویربرداری سریال از اواخر خرداد ۱۳۰۰ آغاز شد و علیرضا امینی کارگردانی فیلمنامه را توسط نگما ثمینی و محمد رضایی راد بر عهده دارد.

دوربین سریال ایرانی قهوه ترک هرکدام کارهای بسیار موفقی در کار خود دارند. نغمه ثمینی سریال موفق شهرزاد را در کارنامه خود دارد که در شبکه نمایش خانگی راه اندازی شد و به یکی از موفق ترین سریال های دهه اخیر تبدیل شد و مورد استقبال بی شمار مخاطبان قرار گرفت.

از طرفی گروه نویسندگی سریال قهوه ترکی محمدرضای راد نیز حضور دارند که فعالیت های بیشماری را در تئاتر انجام داده اند.

یکی از ویژگی های همه آثار کارگردان سریال «قهوه ترکی» این است که در فیلمنامه هایش به موضوع زن و خانواده می پردازد و تاکنون دو فیلم را کارگردانی کرده است که هر دو در مورد اهمیت زن هستند.

در صیانت از مقدسات و خانواده و حالا پس از کارگردانی این دو فیلم موفق، سریال جدید خود با عنوان قهوه ترک را کارگردانی خواهد کرد.

دانلود سریال قهوه ترک قسمت اول

 

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال قهوه ترک قسمت ۱ باکیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *