سریال فوفو مسافری از کامادو

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو – قسمت اول و دوم

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۱

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو با کیفیت بلوری

دانلود سریال ایرانی «فوفو مسافری از کامادو» میثم معراجی

Legall download Fofo Mosaferi Az Kamado 2022 iranian Series

فوفو مسافری از کامادو – Fofo Mosaferi Az Kamado

سال ساخت: ۱۴۰۱ | پخش: ۱۴۰۲ | پخش کننده: فاکس فیلم

تهیه کننده: حسین بهمنی | نویسنده: سلمان خورشیدی | کارگردان: میثم معراجی

 

سریال فوفو مسافری از کامادو داستان روایتگر ورود فوفو به خانه دکتر قلاقورچه می باشد که پس از ورود به این خانه باعث میشود که ساکنین آپارتمان دچار مشکلات جالبی می شوند…

بازیگران

جواد رضویان, الیکا عبدالرزاقی, بهراد خرازی, پاشا جمالی, رضا شفیعی جم, السا فیروزآذر, ستاره حسینی, یدالله شادمانی, مجید افشاری, لاله صبوری, یوسف صیادی

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

۱۳ تیرماه ۱۴۰۲

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت اول 

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۱ همه کیفیت ها

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۱ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۱ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۱ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۱ با کیفیت بلوری

درباره سریال 

فوفو مسافری از کامادو محصول ۱۴۰۱ ایران به کارگردانی میشم معراجی، این سریال اولین تلاش میشم معراجی در کارگردانی چه در شبکه نمایش خانگی و چه در سایر آثار وی می باشد.

وی تاکنون هیچ فیلم و سریالی کارگردانی نکرده و بیشتر به عنوان مجری تبلیغات در سینما ایفای نقش کرده است، آخرین حضور سینمایی او فیلم بازیوو است که در ژانر کودک نیز مشابه سریال فوفو ماسافری کامادو است و نوجوان به نمایش درآمد.

حالا معراجی پس از حضور در سینما به عنوان کارگردان تبلیغات فیلم، با یک سریال وارد شبکه تلویزیونی خانگی خود می شود و اولین حضور خود را در مقام کارگردان رقم می زند.

نویسنده و فیلمنامه این سریال توسط سلمان سوری نوشته شده است که آخرین تجربه نویسندگی او در فیلمی به نام بازیوو در ژانر کودک و نوجوان است که میثم معراجی نیز به عنوان مدیر تبلیغات در آن حضور دارد. معراجی و سوهاری که با هم در بازیوو کار می کردند، این بار سریالی را برای تلویزیون بومی خود تولید کردند.

 

مراحل پیش تولید سریال فوفو مسافری از کامادو در اوایل اردیبهشت ۱۴۰۱ پس از انتخاب بازیگران و فیلمنامه خوانی در ژوئن ۱۴۰۲ آغاز شد و این مجموعه ۱۵ قسمتی را می توان اولین انیمیشن واقعی شبکه نمایش خانگی نامید که در ژانر کودکان و نوجوانان وقتی صحبت از پخش به میان می آید، طیف مخاطبان آن نیز از کودکان تشکیل شده است.

البته چند سالی است که سریال های تلویزیونی با موضوع کودک در تلویزیون داخلی تولید می شود اما هیچ گاه نتوانست مورد استقبال مردم قرار گیرد و همچنان ضعف فیلمنامه و شخصیت اصلی ترین نقطه ضعف فیلم ها و سریال ها است. کودکان و نوجوانان در ایران که مخاطب هرگز با آنها ارتباط برقرار نمی کند.

اگرچه فوفو مسافری از کامادو از تکنیک انیمیشن سه بعدی واقعی و استفاده از جلوه های ویژه بصری استفاده خواهد کرد، اما باید منتظر باشیم که آیا مورد قبول مخاطبان قرار می گیرد یا خیر؟ البته هنوز برای پیش بینی موفقیت یا شکست این سریال زود است، اما با توجه به داستان، انتظار می رود این سریال بتواند تحول جدیدی در ژانر کودک و نوجوان ایجاد کند.

 

حتما ببینید

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت 4

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۴ چهارم رایگان و کامل

دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو قسمت ۴ دانلود سریال فوفو مسافری از کامادو با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *