دانلود سریال سقوط قسمت سوم

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ [ سقوط قسمت سوم ]

دانلود سریال سقوط قسمت سوم دانلود کامل قسمت سقوط ۳ دانلود سریال سقوط قسمت ۳ دانلود سریال سقوط قسمت سوم دانلود فیلم سقوط قسمت ۳ دانلود سریال سقوط قسمت ۳ نسخه کامل قسمت جدید سقوط در زیر امکان پذیر است.

قسمت سوم سقوط قسمت ۳ با لینک مستقیم منتشر شد. سریال سقوط قسمت سوم یکی از پرهزینه ترین سریال های نظامی-سیاسی سریال بومی است.

این مینی سریال ۹ قسمتی هر چهارشنبه ساعت ۸ صبح از فاکس فیلم و فیلمو پخش می شود. سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده ساخته شده در سال ۱۴۰۱ این سریال در ژانر درام و خانوادگی تولید کشور ایران می باشد.

دانلود سریال سقوط قسمت ۳

بازیگران سریال سقوط

گروه بازیگران سقو متنوع هستند و از این فرصت برای معرفی بازیگران جدید استفاده کرده اند. این یعنی حضور بازیگران معروف در کنار جوانان. نقش شخصیت اصلی سریال که یک زن است را یک بازیگر جدید و با استعداد بازی می کند.

حمید فرخ نژاد، الناز ملک، عباس جمشیدی فر، سجاد بابایی، ابتصام بقلتی، امین مبری، وحید آقاپور

دانلود سریال سقوط قسمت سوم

خلاصه داستان تا قسمت ۳ سقوط

در این سریال آیسان به پیشنهاد همسرش ژاکان برای ماه عسل به ترکیه می رود. اما حقیقت این سفر چیز دیگری است. این سریال روایتی متفاوت از داعش و حضور این گروه تروریستی در منطقه را به تصویر می کشد. در این سریال صحنه های جنگی پرهزینه و آتش زا برای اولین بار از تلویزیون داخلی پخش می شود.

نقد و بررسی سریال سقوط

اگر ژاکان را با عبدالحمید مقایسه کنیم، ویژگی ها ملموس به نظر نمی رسد. به جزییات تغییر رفتار شخصیت هوتن شکیبا در فیلم آبیار برمی خوریم. روندی که در قسمت اول «سقوط» و با بازی سجاد بابایی دیده نمی شود و تنها مخاطب را با موقعیتی خاص و غیرقابل پیش بینی مواجه می کند.

این رویارویی را کمی ساختگی به نظر می‌رساند، مخاطب بابایی را در سریال خسوف می‌شناسد. او بازیگر آینده‌داری است و تا جایی که می‌تواند بازی کند.

دانلود سریال سقوط قسمت سوم

دانلود سریال سقوط قسمت ۳

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سقوط قسمت ۳ با کیفیت بلوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *