دانلود سریال سرگیجه قسمت هشتم

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸

قسمت هشتم سریال سرگیجه امروز دوشنبه ساعت ۸ شب منتشر شد. برای دانلود قسمت ۸ سریال سرگیجه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

قسمت هشتم سریال سرگیجه یا قسمت ۸ به صورت رایگان و کامل منتشر شد. در این قسمت، پیمان پس از وقوع سوءتفاهم خانوادگی با کامران، درگیر مشکلاتی می‌شود. گمانها به سمت این می‌رود که پیمان مسئول قتل کامران است. این ماجرا ممکن است قیمت زندگی پیمان را به طور کامل پرداخت کند.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸

بازیگران سریال سرگیجه

حامد بهداد، رعنا آزادی‌ور، هومن سیدی، هادی حجازی‌فر، مهراوه شریفی‌نیا، علی عمرانی، پیام دهکردی، ژرژ هاشم‌زاده، فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی، شبنم مقدمی، میلاد معیری، شایسته سجادی، امید محمدنژاد، هژیر احمدی، امیررضا جوکار (بازیگر خردسال)، با صدای سحر دولتشاهی

خلاصه قسمت ۸ سرگیجه

سریال سرگیجه یک روایت درامی، پلیسی و معمایی است. در این درام، گره اصلی با یک دروغ و پنهان‌کاری شکل می‌گیرد و هر چه پیش می‌رویم، تعداد گره‌های ناشناخته این داستان بیشتر و بیشتر می‌شود.

آغاز داستان با خانواده پویش وقوع می‌کند که فریبا نقش اصلی را بازی می‌کند و ملاقات با کامران در یک رستوران کلیدی است، اما با این حادثه ظاهراً ساده، نقش‌ها و وقایع دیگری نیز به وجود می‌آیند که به داستان عمق و رازهای بیشتری می‌دهند.

سعی شده است تا با بازنمایی جدیدی از پلیس ایران، توجه مخاطبان به این کاراکتر تثبیت شود. به همین دلیل، در نقش سرگرد بدیع، هومن سیدی در صحنه‌های اولیه حضور خود در سریال، تلاش می‌کند تا تصویری جدید از پلیس ایرانی را به نمایش بگذارد، با استفاده از زبان بدن و بازی بهتر از اجزای صورت تصویری نو از پلیس ایرانی بسازد.

دانلود سریال سرگیجه قسمت هشتم

دانلود سریال سرگیجه قسمت هشتم

سریال سرگیجه قسمت ۸ کی میاد؟

سریال سریال سرگیجه قسمت هشتم ۸ روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸ شب پخش می شود.

قسمت هشتم ۸ سرگیجه کی میاد؟

قسمت هشتم ۸ سرگیجه به صورت آنلاین و دانلود حلال از فیلیمو و وبسایت فاکس فیلم ساعت ۸ شب دوشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ قابل مشاهده و خریداری کنید.

سریال سرگیجه را از کجا ببینم؟

سریال سرگیجه قسمت هشتم ۸ از پلتفرم فیلیمو و وبسایت مدرن فیلم منتشر می شود و تیزر این سریال نیز از سرویس های اشتراک ویدئویی آپارات ویدائو نماشا، فیلو و … قابل مشاهده است.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۸ با کیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *