دانلود سریال سرگیجه قسمت 7

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷

قسمت هفتم سریال سرگیجه، که به کارگردانی بهرنگ توفیقی تولید شده است، به صورت رایگان و کامل در ویدیو، تلگرام، فاکس فیلم، فیلیمو و نماوا منتشر شد. این قسمت در ژانر درام و هیجانی به تماشاگران ارائه شده است. در این سریال، بازیگران محبوبی مانند حامد بهداد، رعنا آزادیور، هومن سیدی، هادی حجازی فر، علی عمرانی و مهراوه شریفی نیا نقش آفرینی می‌کنند.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷

بازیگران سریال سرگیجه

حامد بهداد, رعنا آزادی ور, هومن سیدی, شبنم مقدمی, هادی حجازی فر, علی عمرانی, مهراوه شریفی نیا, پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی

خلاصه قسمت ۷ سرگیجه

سریال سرگیجه درباره زوجی به نام پیمان و فریبا است که مراسم سالگرد ازدواجشان را بدون حضور کامران برگزار می‌کنند. در همین حال، سوءتفاهمی بین پیمان و کامران پیش می‌آید و آنها درگیر مشکلاتی می‌شوند، به طوری که همه فکر می‌کنند پیمان کامران را کشته است.

سریال سرگیجه که به کارگردانی بهرنگ توفیقی در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ آغاز به پخش شده است، یک سریال رازآلود است. شما می‌توانید این سریال را از طریق وبسایت “کول دانلود” دانلود یا تماشا کنید. قابل ذکر است که این سریال هر هفته در ساعت ۲۰:۰۰ دوشنبه منتشر می‌شود.

سریال “سرگیجه” یکی از جذاب‌ترین روایت‌ها در میان سریال‌های شبکه نمایش خانگی است. حضور اسپانسر در این سریال بیشتر از حد معمول است و نحوه تبلیغ محصول در آن بسیار جالب است.

حامد بهداد با حضور تازه و بازی قابل تحسینی در این سریال شکوه خود را نشان می‌دهد، و رعنا آزادی‌ور با شخصیتی نو و بازیگری متفاوت، که با نقش‌های قبلی‌اش که هنوز در ذهن مخاطبان زنده است، تفاوت اساسی دارد، به توجه مخاطبان را جلب می‌کند.

بهرنگ توفیقی که سال‌هاست در ساخت سریال‌ها فعالیت می‌کند، می‌داند چگونه خواب مخاطب را برانگیزد.

دانلود سریال سرگیجه قسمت هفتم

دانلود سریال سرگیجه قسمت 7

سریال سرگیجه قسمت ۷ کی میاد؟

سریال سریال سرگیجه قسمت هفتم ۷ روز دوشنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸ شب پخش می شود.

قسمت هفتم ۷ سرگیجه کی میاد؟

قسمت هفتم ۷ سرگیجه به صورت آنلاین و دانلود حلال از فیلیمو و وبسایت فاکس فیلم ساعت ۸ شب دوشنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۱ قابل مشاهده و خریداری کنید.

سریال سرگیجه را از کجا ببینم؟

سریال سرگیجه قسمت هفتم ۷ از پلتفرم فیلیمو و وبسایت مدرن فیلم منتشر می شود و تیزر این سریال نیز از سرویس های اشتراک ویدئویی آپارات ویدائو نماشا، فیلو و … قابل مشاهده است.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۷ با کیفیت بلوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *