دانلود سریال سرگیجه قسمت سوم

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳

قسمت سوم سریال سرگیجه به صورت کامل و رایگان با لینک دانلود منتشر شده است. در این قسمت، با حضور بی نظیر حامد بهداد و هومن سیدی، سریال سرگیجه ادامه می‌یابد.

این سریال درام رمزآلودی است که در آن هادی حجازی فر، سید علیرضا مرعشی و هومن هاتفی پور نیز حضور دارند. مجریان طرح و سرمایه‌گذاران این سریال نیز هستند. شما می‌توانید این قسمت را با لینک مستقیم قسمت سوم سرگیجه را دانلود کنید.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳

بازیگران سریال سرگیجه

حامد بهداد, رعنا آزادی ور, هومن سیدی, شبنم مقدمی, هادی حجازی فر, علی عمرانی, مهراوه شریفی نیا, پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی با معرفی میلاد معیری، شایسته سجادی

خلاصه قسمت سوم سرگیجه

پس از افشای حمله به حساب های رمز ارزهای شرکت، تحقیقات برای کشف رد پاهای هکر آغاز می‌شود. حامد بهداد، هادی حجازی فر، رعنا آزادیور، شبنم مقدمی، هومن سیدی و مهراوه شریفی‌نیا در این مجموعه حضور دارند و بازیگران مطرحی هستند.

این ترکیب بازیگری جالب و هیجان‌انگیزی را ایجاد کرده است، به ویژه با توجه به نقش برجسته حامد بهداد در داستان. قسمت نخست این سریال نشان داد که با یکی از بهدادهای برجسته این دوره روبرو هستیم.

دانلود سریال سرگیجه قسمت سوم

دانلود سریال سرگیجه قسمت سوم

سریال سرگیجه قسمت ۳ کی میاد؟

سریال سریال سرگیجه قسمت دوم ۲ روز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸ شب پخش می شود.

قسمت دوم  ۳ سرگیجه کی میاد؟

قسمت دوم ۳ سرگیجه به صورت آنلاین و دانلود حلال از فیلیمو و وبسایت فاکس فیلم ساعت ۸ شب دوشنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ قابل مشاهده و خریداری است.

سریال سرگیجه را از کجا ببینم؟

سریال سرگیجه قسمت دوم ۳ از پلتفرم فیلیمو و وبسایت مدرن فیلم منتشر می شود و تیزر این سریال نیز از سرویس های اشتراک ویدئویی آپارات ویدائو نماشا، فیلو و … قابل مشاهده است.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۳ با کیفیت بلوری

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *