دانلود سریال سرگیجه قسمت شانزدهم

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶ شانزدهم، دانلود قسمت ۱۶ سرگیجه کامل، دانلود قسمت ۱۶ سریال سرگیجه، دانلود قسمت شانزدهم سریال سرگیجه، دانلود فیلم سرگیجه قسمت ۱۶، دانلود سرگیجه قسمت ۱۶ کامل و با حجم نیم رایگان، دانلود قسمت جدید رهایم کن در ادامه مطلب امکان پذیر است

قسمت شانزدهم سریال سرگیجه رایگان و کامل برای دانلود در دسترس قرار گرفته است. این قسمت می‌تواند بهترین گزینه برای تماشا باشد، زیرا بدون اضافه‌گویی و از خط داستانی اصلی منحرف نمی‌شود و توانایی دارد بیننده را گمراه کند.

در این قسمت از سریال، بازیگران محبوبی همچون حامد بهداد، رعنا آزادی ور و هومن سیدی در نقش‌های خود به تماشاگران خود نشان می‌دهند.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶

بازیگران سریال سرگیجه

‎ حامد بهداد, رعنا آزادی ور, هومن سیدی, هادی حجازی فر, علی عمرانی, مهراوه شریفی نیا, پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی, عرفان ناصری, مریم شیرازی, شبنم مقدمی, میلاد معیری, شایسته سجادی

خلاصه قسمت ۱۶ سرگیجه

پس از یک سوءتفاهم خانوادگی، پیمان و کامران وارد درگیری می‌شوند. گمان‌ها به سمت این می‌رود که پیمان ممکن است کامران را کشته باشد. این ماجرا ممکن است باعث قربانی شدن زندگی پیمان شود و تمام آنچه را که او دارد را به قیمت بالایی بپردازد.

نقد و بررسی سریال سرگیجه

بزرگترین وجه مثبت سریال سرگیجه فیلمنامه آن است. منعم و حجازی توانسته‌اند یک داستان را به خوبی طراحی کنند که از ساده شروع می‌شود و به تدریج با افزودن لایه‌ها و جذابیت‌ها به پیچیدگی‌ها می‌رسد.

می‌توان گفت که سریال با یک اثر منسجم در ژانر روبرو هستیم. در قسمت‌های ۵ به بعد، سریال با مشکلاتی از جمله ضعف در بازیگری و فیلمنامه روبرو شد که منجر به از دست دادن بخشی از مخاطبان شد.

اما با گذشت قسمت دهم، التهاب و انسجام به سریال بازگشت و باعث شد تا بتوانیم بگوییم این سریال ارزش دنبال کردن را دارد. شما می‌توانید قسمت‌های دیگر این سریال را در پایین مطلب از وبسایت “فاکس فیلم” دانلود کنید.

دانلود سریال سرگیجه قسمت شانزدهم

دانلود سریال سرگیجه قسمت شانزدهم

سریال سرگیجه قسمت ۱۶ کی میاد؟

سریال سریال سرگیجه قسمت شانزدهم ۱۶ روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ شب پخش می شود.

قسمت شانزدهم ۱۶ سرگیجه کی میاد؟

قسمت شانزدهم ۱۶ سرگیجه به صورت آنلاین و دانلود حلال از فیلیمو و وبسایت فاکس فیلم ساعت ۸ شب دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ قابل مشاهده و خریداری کنید.

سریال سرگیجه را از کجا ببینم؟

سریال سرگیجه قسمت شانزدهم ۱۶ از پلتفرم فیلیمو و وبسایت مدرن فیلم منتشر می شود و تیزر این سریال نیز از سرویس های اشتراک ویدئویی آپارات ویدائو نماشا، فیلو و … قابل مشاهده است.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۶ با کیفیت بلوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *