دانلود سریال سرگیجه قسمت اول

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱

دانلود قسمت ۱ سرگیجه، دانلود قسمت اول سریال سرگیجه، دانلود قسمت ۱ سریال سرگیجه، دانلود سریال سرگیجه قسمت اول ۱، دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱ کامل، دانلود فیلم سرگیجه قسمت ۱، دانلود قسمت جدید سرگیجه با حجم نیم رایگان در ادامه مطلب امکان پذیر است.

سریال سرگیجه یک درام رازآلود است که در قالب یک فصل تهیه شده و با بازی حامد بهداد، رعنا آزادی ور، هومن سیدی و هادی حجازی فر در نقش‌های اصلی به نمایش درآمده است.

داستان این سریال توسط محمد منعم و همایون حجازی نوشته شده و تهیه کنندگی آن توسط مهدی بدرلو بر عهده دارد. بهرنگ توفیقی نیز به عنوان کارگردان این سریال انتخاب شده است. “سرگیجه” در سال ۱۴۰۱ تولید شده و محصولی از کشور ایران می‌باشد.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱

بازیگران سریال سرگیجه

حامد بهداد, رعنا آزادی ور, هومن سیدی, هادی حجازی فر, علی عمرانی, مهراوه شریفی نیا, پیام دهکردی, ژرژ هاشم زاده, فرید سجادی حسینی, عرفان ناصری, مریم شیرازی, شبنم مقدمی, میلاد معیری, شایسته سجادی

داستان سریال سر گیجه

داستان سریال “سرگیجه” درگیری پیمان پس از یک سوءتفاهم خانوادگی با کامران را روایت می‌کند. شایعات و گمان‌ها به این سو را می‌برند که پیمان ممکن است کامران را به قتل رسانده باشد. این ماجرا ممکن است به قیمت زندگی پیمان پایان یابد.

نقد و بررسی سریال سرگیجه

تمامی شخصیت‌های سریال “سرگیجه” به طور چند لایه و چند بعدی طراحی شده‌اند و نویسنده و کارگردان تلاش کرده‌اند تا ابعاد این تعداد لایه و تأثیر آنها بر جریان درام پیچیده و هم‌آرا را به تصویر کشیده و به نمایش بگذارند.

شخصیت افسر آگاه (هومن سیدی) در نقش دانا و کلیدی، مرکز توجه مخاطب را بین لایه‌های آشکار و پنهان داستان جابجا می‌کند و به ابعاد ناشناخته‌ای که درون داستان معمایی و پلیسی “سرگیجه” وجود دارد، وارد می‌شود.

این سریال در ادامه، راهی طولانی و پیچیده را طی خواهد کرد و میزان محبوبیت آن می‌تواند تأثیرات مهمی در صنعت ساخت و تولید سریال‌ها در پلتفرم‌ها داشته باشد.

دانلود سریال سرگیجه قسمت اول

سریال سرگیجه قسمت ۱ کی میاد؟

سریال سریال سرگیجه قسمت اول ۱ روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸ شب پخش می شود.

قسمت اول ۱ سرگیجه کی میاد؟

قسمت اول ۱ سرگیجه به صورت آنلاین و دانلود حلال از فیلیمو و وبسایت فاکس فیلم ساعت ۸ شب دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱  قابل مشاهده و خریداری است.

سریال سرگیجه را از کجا ببینم؟

سریال سرگیجه قسمت اول ۱ از پلتفرم فیلیمو و وبسایت مدرن فیلم منتشر می شود و تیزر این سریال نیز از سرویس های اشتراک ویدئویی آپارات ویدائو نماشا، فیلو و … قابل مشاهده است.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱ باکیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *