دانلود سریال رهایم کن قسمت 8

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸ [ رهایم کن قسمت هشتم ]

رهایم کن قسمت هشتم یا قسمت هشتم سریال رایگان و کامل برای دانلود قرار داده شده است. رهایم کن قسمت هشتم یک درام عاشقانه و اجتماعی به کارگردانی شهرام شاهحسینی و نویسندگی مجید مولایی، سینا شفیعی و سجاد ابوالحسنی است.

سرپرست نویسندگان و تهیه کننده: مجید مولایی

کارگردان: شهرام شاهحسینی

نویسندگان: سینا شفیعی، سجاد ابوالحسنی

معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال

محسن تنابنده، هدا زین العابدین، هوتن شکیبا، مهدی حسینی نیا، بابک کریمی، مونا احمدی، مائده طهماسبی، شهرام کایدی، رابعه مدنی و با حضور آزاده صمدی، حسن معجونی، یوسف تیموری و سام نوری.

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸

 

تا قسمت هشتم نظر بدهید

وقتی بازیگران سریال به خصوص نام هایی مثل محسن تنابنده و هوتن شکیبا را می بینیم که طی چند سال گذشته در هیچ اثری حضور نداشته اند و می توان به کیفیت و استاندارد نقش ها و آثارشان اعتماد کرد، آن وقت عنوان آزادم کن. کمی پس‌بک ایجاد می‌کند و ویژگی‌های محبوب آن را نمی‌توان در بازی بازیگرانش خلاصه کرد.

غلظت برخی از دیالوگ ها نیز محسوس است و شاید بتوان آن ها را برای خواندن در قالب متن و کتاب پذیرفت، اما در اجرا کار بازیگر را برای بیان بدون شعار سخت و غیرقابل باور می کند.

دانلود سریال رهایم کن قسمت 8

خلاصه قسمت هشتم سریال رهایم کن

قسمت هشتم خلاصه داستان رهایم کن، خاطف و مارال برای نجات راما به دنبال او می گردند، در همین حال، پس از اتفاقاتی که رخ می دهد، خاتف سرانجام راز قلب خود را فاش می کند و آن را به مارال می گوید.

و در خلاصه داستان سریال رحیم کن آمده است: «هاتف» و «حاتم» دو برادر از خانواده ای سرشناس ساکن سیاهرود هستند. حاتم – پسر بزرگ خانواده – عاشق دایه اش «مارال» است. اگرچه هنوز ابهامات زیادی در مورد سرنوشت همسر سابقش در بین مردم سیاهرود وجود دارد. مارال متوجه می شود که جان برادرش در خطر است.

حاتم پس از کمک به مارال و ردیابی ماجرا، متوجه می شود که داستان برادرش به برادر کوچک خود حاتم مربوط می شود که چند سالی به تهران مهاجرت کرده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر یک موقعیت عاشقانه پیچیده می شوند که خروج از آن ممکن است آنها را به مرزهای عجیبی از عشق و نفرت بکشاند…

قسمت ۸ رهایم کن کی و چه ساعتی پخش می شود؟

رحیم کن قسمت ۸ جمعه ۲۸ فروردین ساعت ۸ صبح از طریق سایت فاکس فیلم به صورت قانونی قابل دانلود می باشد.

دانلود سریال رهایم کن قسمت هشتم

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۸ باکیفیت بلوری

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *