دانلود سریال رهایم کن قسمت دوم

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲ [ دوم با کیفیت های مختلف]

قسمت ۲ سریال رهایم کن، رهایم کن قسمت دوم کامل، رهایم کن قسمت ۲، سریال رهایم کن قسمت ۲، دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲، خلاصه قسمت ۲ رهایم کن

قسمت دوم رهایم کن با لینک مستقیم و رایگان منتشر می شود. سریال رهایم کن قسمت دوم قسمت دوم برای دانلود رایگان در تلگرام، فایل، فیلمو و آپارات قرار گرفته است.

زمان پخش: جمعه آینده ۵ اسفند

سرپرست نویسندگان و تهیه‌کننده: مجید مولایی

کارگردان: شهرام شاه‌حسینی

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲

همه بازیگران سریال

محسن تنابنده، حسن معجونی، یوسف تیموری، هوتن شکیبا، هدی زین العابدین، مهدی حسینی نیا، بابک کریمی، مونا احمدی، مائده طهماسبی، شهرام کایدی، رابعه مدنی، آزاده صمدی.

دانلود سریال رهایم کن قسمت دوم

خلاصه سریال رهایم کن قسمت دوم

هاتف و حاتم دو برادر از خانواده ای مشهور ساکن سیاهرود هستند. حاتم – پسر بزرگ خانواده – عاشق دایه اش «مارال» است. هر چند هنوز ابهامات زیادی درباره سرنوشت همسر سابقش در بین مردم سیاهرود وجود دارد. مارال متوجه می شود که جان برادرش در خطر است.

حاتم پس از کمک به مارال و ردیابی ماجرا، متوجه می شود که داستان برادرش به برادر کوچک خود حاتم مربوط می شود که چند سالی به تهران مهاجرت کرده است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر یک موقعیت عاشقانه پیچیده می شوند که خروج از آن ممکن است آنها را به مرزهای عجیبی از عشق و نفرت برساند.

درباره کارگردان

شهرام شاهحسینی کار خود را در سینما با کمک کارگردانان مطرحی چون بهرام بیضایی، رسول ملاقلی پور و بهمن کبادی آغاز کرد. او یکی از استعدادهای بالنده سینمای ایران در دهه ۸۰ بود که با ساخت فیلم های کوتاه مورد توجه رسانه ها، منتقدان و سینماگران قرار گرفت. ساخت ۳ فیلم کوتاه که برنده سیمرغ جشنواره فجر شد، شاه حسینی را وارد عرصه سینما کرد.

 

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال رهایم کن قسمت ۲ باکیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *