دانلود سریال آکتور (کامل)

دانلود سریال آکتور قسمت ۴ [ آکتور قسمت چهارم ]

قسمت چهارم آکتور قسمت ۴ با کیفیت عالی و رایگان منتشر شد. سریال بازیگر قسمت چهارم یکی از متنوع ترین آثار سینمای خانگی در ژانر کمدی و درام به حساب می آید. این سریال به کارگردانی نیما جاویدی ساخته شده و هنرمندان مطرحی چون نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی فر، هومن برق نورد در آن حضور دارند.

همه بازیگران سریال
نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی فر، هومن برکنورد، سها نیاستی، گلاره عباسی.

با هنرمندی هانیه توسلی، مهراوه شریفی نیا

دانلود سریال آکتور قسمت ۴


خلاصه داستان به قسمت چهارم بازیگر
داستان زندگی عادی علی و مرتضی و تلاش آنها برای بیرون آمدن از آب در پایتخت پر هیاهو با چالش های مفرحی در هفته های آینده همراه خواهد بود. اینکه دیگر مانند گذشته نمی توان از بازیگری درآمد کسب کرد و علی و مرتضی برای رسیدن به اهداف خود باید کارهای پرمخاطره تری انجام دهند، سرنوشت آنها را با چالش های جدی تری در ادامه داستان مواجه کرد.

دانلود سریال آکتور قسمت 4

زمان پخش قسمت ۴ و تعداد قسمت ها
این سریال که در سال ۱۴۰۰ پیش تولید خود را سپری کرد و در سال ۱۴۰۱ تصویربرداری آن انجام شد و آخرین قسمت آن ۲۵ قسمت است و هر پنجشنبه ساعت ۲۰ از زردفیلم پخش می شود. قسمت چهارم این مجموعه در روز پنجشنبه ۷ بهمن ماه از همین صفحه برای دانلود قرار خواهد گرفت.

دانلود سریال آکتور قسمت چهارم

نقد و بررسی سریال
ما با یک کار نمایش خانگی بالغ و حرفه ای روبرو هستیم. توجه همیشگی به عناصر بصری و استفاده از تمامی امکانات فنی برای ارائه یک تصویر در مقابل چشمان مخاطب ثابت می کند که عرصه سینمای خانگی فارغ از تجربه سرگرمی می تواند به عرصه ای جدی برای کارگردانان تبدیل شود.

توجه به جزئیات در میزانسن و همچنین استفاده از نور مناسب برای هر صحنه ما را بر آن داشت تا با تصاویر واضح و کارت پستالی روبرو شویم که هر لحظه آن عملکردی شبیه به تصویر دارد. تاکنون با پخش ۴ قسمت، تنها نقطه ضعف این سریال سرعت کند و خسته کننده سریال است.

دانلود سریال آکتور قسمت ۴

دانلود سریال آکتور قسمت ۴

دانلود سریال آکتور قسمت ۴ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۴ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۴ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۴ باکیفیت بلوری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا