دانلود سریال آکتور قسمت 2

دانلود سریال آکتور قسمت ۲ [ آکتور قسمت دوم ]

قسمت دوم آکتور برای دانلود رایگان و کامل می باشد. سریال آکتور قسمت دوم یکی از بهترین سریال های خانگی به کارگردانی نیما جاویدی است. این سریال درام در سال ۱۴۰۰ در ژانر درام، سریال اکشن کمدی به کارگردانی نیما جوادی ساخته شده است. این سریال تولید ایران و در ژانر درام و خانوادگی می باشد. در این سریال نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی فر، خمان بارک نورد آکتور هستند.

دانلود سریال آکتور قسمت ۲

معرفی شخصیت ها و بازیگران سریال
نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی فر، هومان برکنورد، سها نیاستی، گلاره عباسی با هنرمندی هانیه طوسلی، مهرآوه شریفی نیا و با حضور فریده سپاه منصور.

خلاصه سریال
علی و مرتضی، دو بازیگر با استعداد تئاتر که در یک تئاتر متروک زندگی می کنند، برای رسیدن به رویاهای خود دست به ماجراهای پیچیده ای می زنند و…

نقد و بررسی قسمت دوم Actor
همه می دانند که سریال «بازیگر» اولین تلاش نیما جاویدی در این سریال است. جاویدی فیلمساز جوان پیش از این ۲ فیلم دارد که مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفته است. جاویدی با حمایت تولید «ملبورن» و «سرخپوست» به ساخت سریالی رفت که نوید محمدزاده نقش اصلی آن را بازی می کند، بنابراین این دومین همکاری مشترک این بازیگر و کارگردان پس از سرپست خواهد بود.

دانلود سریال آکتور قسمت دوم

دانلود سریال آکتور قسمت 2

زمان (ساعت) و روزهای پخش سریال (فیلم) آکتور

سریال آکتور ,روزهای پنجشنبه هر هفته ساعت ۸ صبح توسط سایت ویدائو پخش میشود. آکتور همراه با سرگیجه, سقوط , جیران , پوست شیر,بی گناه , مترجم, مانکن, یاغی, جزیره , زخم کاری یکی از پر مخاطب ترین سریال های درام عاشقانه اینترنتی در ایران محسوب میشود.

دانلود سریال آکتور قسمت ۲

دانلود سریال آکتور قسمت ۲

دانلود سریال آکتور قسمت ۲ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۲ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۲ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۲ باکیفیت بلوری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *