دانلود سریال آکتور قسمت 19 نوزدهم

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹ نوزدهم

قسمت نوزدهم سریال آکتور منتشر شد. سریال آکتور قسمت ۱۹ را می توانید از پلتفرم آپارات، فیلیمو و فاکس فیلم دانلود و تماشا کنید.

داستان آکتور درباره دو بازیگر تئاتر است. دو بازیگری که هنوز کار چندانی نداشته اند و با شرکت در رویدادها یا نمایش های کوچک درآمد کسب می کنند. آنها در یک تئاتر قدیمی زندگی می کنند. وقتی متوجه می شوند که صاحب ملک می خواهد آن را تخریب کند و باید دست خالی حرکت کنند، زندگی آنها تغییر می کند.

خلاصه آکتور

آکتور سریالی در ژانر درام و خانوادگی محصول ایران است. این سریال در سال ۱۴۰۱ توسط شبکه نمایش خانگی فیلمو منتشر شد.در سریال «آکتور » دو جوان به نام های علی و مرتضی برای یک اتفاق غافلگیرکننده از طریق تئاتر و اجرا درآمد کسب می کنند.

دانلود سریال آکتور قسمت 19 نوزدهم

با این حال، درآمد آنها برای زندگی کافی نیست. طی مراسمی غافلگیرکننده با مردی آشنا می شوند که از آنها می خواهد با شرکتش همکاری کنند. در این شرکت که مشکوک به نظر می رسد، علی و مرتضی باید با ایفای نقش در دنیای واقعی حقایقی را کشف کنند.

بازیگران

بازیگران این سریال عبارتند از: نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی، هومن برق نورد، سها نیاستی، گلاره عباسی، هانیه توسلی و مهراوه شریفی نیا.

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹

بزودی لینک های دانلود قرار داده می شود…

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹ با کیفیت ۴۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹ با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود سریال آکتور قسمت ۱۹ باکیفیت بلوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *