انیمیشن آخرین داستان

دانلود خرید انیمیشن آخرین داستان

دانلود خرید انیمیشن آخرین داستان

گویندگان انیمیشن آخرین داستان:

پرویز پرستویی، لیلا حاتمی، حسن پورشیرازی، اشکان خطیبی، بیتا فرهی، حامد بهداد، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی نیا، زهیر یاری، باران کوثری، بانیپال شومون، فرخ نعمتی و…

خلاصه داستان آخرین داستان

در روزگاری که سایه شیطان بر سرزمین ها چیره شد، جمشید که با لشکری ​​از یاران خود و با تکیه بر خز خود آراسته بود، در برابر سپاهیان اهریمن به خواست یزدان، جمشید شیاطین را شکست داد; جمشید تکیه بر عرش و به پیروزی خود می بالد، در پیشگاه خداوند مبارک شمرده می شود.

دانلود انیمیشن آخرین داستان

او یاران خود را به اشغال سرزمین های دیگر و شکار اهریمن می خواند، اما یزدان به او روی آورده و فر و فراست جمشید را از او می دزدد. جمشید به تنهایی طعمه حرص و جنون سیری ناپذیر می شود. او دخترش شهرزاد را تنها می گذارد و…

دانلود انیمیشن آخرین داستان

دانلود انیمیشن آخرین داستان همه کیفیت ها

دانلود انیمیشن آخرین داستان با کیفیت ۴۸۰

دانلود انیمیشن آخرین داستان با کیفیت ۷۲۰

دانلود انیمیشن آخرین داستان با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود انیمیشن آخرین داستان با کیفیت بلوری

درباره انیمیشن

آخرین داستان اولین انیمیشن بلند بلند به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر است که از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۶ در استودیو هورخش تولید شده است.

داستان این فیلم برداشتی آزاد از روایت ضحاک در شاهنامه توسط حکیم ابوالقاسم فردوسی است.

آخرین داستان به عنوان اولین نماینده سینمای پویانمایی ایران به همراه ۳۴۴ فیلم واجد شرایط به بخش مسابقه بهترین فیلم اسکار ۹۲ رسید.

حضور این انیمیشن در مسابقه اسکار بهترین فیلم در حالی اتفاق افتاد که این انیمیشن ایرانی پیش از این در بخش بهترین انیمیشن مراسم اسکار ۲۰۲۰ وارد فهرست آثار رقابتی شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *