توسعه فناوری شارژ تلفن همراه از راه دور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، تعدادی از محققان موفق شده اند برای راحتی کاربران ، فناوری جدیدی را برای شارژ بی سیم دستگاه های الکترونیکی از یک اتاق به اتاق دیگر در مسافت های طولانی در ساختمان ایجاد کنند.

 

در گزارشی با استناد به وب سایت عملی TechExplorist ، محققان دانشگاه کالج پارک مریلند با همکاری دانشگاه وسلیان توانستند بدون تمرکز روی پرتوهای باریک ، فناوری پیشرفته برق بی سیم را توسعه دهند.

این سایت خاطر نشان کرد که شارژ بی سیم با قرار دادن آن در پد شارژ بی سیم اغلب هنگام شارژ تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا فناوری بی سیم از راه دور هنوز در حال توسعه است. این گزارش نشان می دهد که مفهوم فناوری جدید شامل یک دستگاه ضد لیزر است که در آن پرتو ملودی ها را به طور متوالی جذب می کند و نوعی لیزر است که با گذشت زمان حرکت می کند.

 

این فناوری به محققان این امکان را می دهد تا دستگاهی را برای جذب بهینه و منسجم خارج از محدوده لیزر اصلی و بازتابنده در زمان واقعی طراحی کنند و محققان به جای استفاده از فرضیه پرتوهای هدایت شده که هدف آنها جذب مستقیم است ، از روش پیچ جدید استفاده کنند. و خم و غیر قابل کنترل را در جهت مخالف زمان انتخاب کنید.

 

استفان ایلاج ، یکی از نویسندگان این تحقیق ، گفت: “ما می خواستیم این اثر را در محیطی عمومی ببینیم که هیچ مرزی وجود ندارد و می خواستیم نوعی تصادف داشته باشیم تا در این شرایط سخت به یکسان سازی کامل برسیم.”

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,شارژ تلفن همراه

محققان دستگاهی ضد لیزر تولید کرده اند که می تواند با استفاده از سیم به امواج الکترومغناطیسی سیم و سپس با استفاده از اجاق مایکروویو ، انرژی را از یک منبع پراکنده تابش کمتر دریافت کند.

محققان دریافتند که قرار دادن مایکروویو در پیچ و خم ۹۹٫۹۹۹٪ انرژی بی سابقه را جذب می کند و این جذب کامل به روشنی نشان داده می شود ، زیرا حتی بدون کارکرد لیزر در جهت مخالف نیز می توان به این مهم دست یافت. پیدا شد

محققان همچنین یک جاذب انرژی را در داخل حفره قرار دادند و مایکروویو را برای پرش به بیرون از خانه فرستادند و توانستند شرایط مناسب را برای معرفی مایکروویو برای جذب منسجم و ایده آل انرژی با کارایی ۹۹٫۹۹۶٪ پیدا کنند ، در حالی که نیاز به توسعه فن آوری آنها بود شروع به استفاده در دفاتر و دفاتر بی سیم بدون پریز می کنید.

منبع:

https://www.beytoote.com/computer/technews/tnews11066721.html

درباره‌ی فاکس نیوز

حتما ببینید

امیری: پرسپولیس بهترین تیم ایران است/ آقایی: باید ۴ یا ۵ گل می‌زدیم

امیری: پرسپولیس بهترین تیم ایران است/ آقایی: باید ۴ یا ۵ گل می‌زدیم

به گزارش ایسنا ، وحید امیری ، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *