بازیگران

بازگشت کتایون ریاحی ممنوع الکار به تلویزیون ! + جزییات

به گزارش فاکس فیلم شبکه آی فیلم اعلام کرد سریال «یوسف پیامبر» به کارگردانی مرحوم فرج الله سلحشور از سه شنبه ۱۶ آبان ساعت ۲۲ هر شب از این شبکه پخش خواهد شد.

کتایون ریاحی

سریال « یوسف پیامبر » به کارگردانی فرج‌اله سلحشور از سه‌شنبه، هرشب ساعت ۲۲ از شبکه آی‌فیلم پخش خواهد شد. این سریال تاریخی در کنار « مختارنامه » و «افسانه جومونگ» طی این سال‌ها جزو پرتکرارترین آثاری بوده که در این ۱۵ سالی که از پخش آن می‌گذرد، بار‌ها و بار‌ها از شبکه‌های مختلف بازپخش شده است.

پیش‌تر گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر بایگانی شدن سریال «یوسف پیامبر» به دلیل کشف حجاب بازیگر نقش اصلی زن آن کتایون ریاحی به گوش می‌رسید که پخش آن تاییدی است بر صحبت‌های رئیس رسانه ملی مبنی بر مشکل نداشتن آثار بازیگرانی که کشف حجاب کرده‌اند.

پیش از این سریال، مجموعه «پدر سالار» نیز با بازی کتایون ریاحی ماه گذشته بازپخش شد.ریاحی در دوران بازیگری چندان حاشیه‌ساز نبود، اما اظهارات و اقدامات اخیر او به شدت حاشیه‌ساز بوده است.

به گفته خودش حدود ۲۰ سال است که فعالیت سینمایی ندارد و مدعی شده که در ۱۰ سال اخیر ممنوع‌الکار بوده است.کتایون ریاحی، وی متولد سال ۱۳۴۰ است. یک فرزند دارد و از هر دو همسر قبلی خود جدا شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا