بازیگران

بازگشت سارا و نیکا به سریال پایتخت ۶ ! / ۲ مانع بزرگ از استخر مختلط تا مصاحبه جنجالی !

به گزارش فاکس فیلم سارا و نیکا با عکس های زمستانی شان بازگشتند و با توجه به اینکه سریال پایتخت ۶ قرار است نوروز از تلویزیون پخش شود شنیده شده است سارا و نیکا هم با ابراز علاقه به بازیگری احتمال حضورشان زیاد است و البته چگونه برخی از مسائل حل می شود هنوز مشخص نیست !

عجیب ترین حاشیه های این دوقلو ها انتشار بی رحمانه عکس های آنها در استخر مختلط البته در سوئد بود که با توجه به زندگی شان در سوئد قابل توجیه هم نیست و دومین حاشیه شان مصاحبه با اینترنشنال بخاطر مرگ حمیدرضا روحی است که بسیار متاثر بودند و آلت دست قرار گرفتند.

سارا و نیکا

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

نحوه ورود سارا و نیکا به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا