بازیگران

افشا شدن نامه عاشقانه قدیمی “بن افلک” به “جنیفر لوپز” خبرساز شد

جنیفر لوپز نامه عاشقانه ای را فاش کرد که بن افلک بیست سال پیش برای تبلیغ آلبوم موسیقی جدیدش نوشته بود!

فاکس فیلم – جنیفر لوپز پس از ۱۰ سال آلبوم جدیدی منتشر خواهد کرد که با الهام از ازدواجش با بن افلک پس از ۲۰ سال ساخته شده است.

به گزارش گروه ترجمه فاکس فیلم، جنیفر لوپز نامه عاشقانه ای را که بن افلک بیست سال پیش به او نوشته بود فاش کرد. خواننده این فن نامه قدیمی را در فیلم This Is Me… اکنون به رخ کشید.

آلبوم «This Is Me… Now» اولین آلبوم لوپز پس از ۱۰ سال است که بن افلک در نویسندگی فیلم آن مشارکت داشته است.

داستان عشق جنیفر لوپز و بن افلک یک رمان عاشقانه است

جنیفر لوپز در حال تولید دهمین آلبوم استودیویی خود و فیلمی از این آلبوم است توسط افلک، شوهر فیلمساز موفقش نوشته شده است.

در پیش نمایش این فیلم جنیفر یک نامه عاشقانه زیبا از افلک را به اشتراک گذاشت که بیش از ۲۰ سال پیش، زمانی که برای اولین بار با هم نامزد کرده بودند نوشته شده است.

در این نامه به تاریخ ۲۴ دسامبر ۲۰۰۲ آمده بود: «زندگی سخت است اما تو آن را شیرین می‌کنی. بابت این هدیه متشکرم امیدوارم گل‌هایی که برایت فرستادم را دوست داشته باشی. به من گفتی که هرگز از گرفتن دسته گل سیر نمی‌شوی. من به تو ایمان دارم.»

این نامه بر روی یک تکه کاغذ ساده نوشته شده است و بن افلک با حرف اول نام خود این نامه را امضا کرده است.

اولین دیدار

لوپز و افلک برای اولین بار در اوایل دهه ۲۰۰۰ با هم قرار گذاشتند و نامزد کردند. پس از مدتی در حالی که برنامه‌های عروسی خود را می‌چیدند این زوج از یکدیگر جدا شدند.

با این حال آن‌ها در سال ۲۰۲۱ فصلی جدید از عشق خود را آغاز کردند و سال بعد مخفیانه ازدواج کردند.

جنیفر لوپز در انتشار خبر ازدواجش نوشت: «ما ازدواج کردیم. عشق زیباست. عشق مهربانی است. معلوم شد عشق صبور است. عشق ما بیست سال صبر کرد.»

در مصاحبه‌ای با اپل موزیک، لوپز اعتراف کرد که این ازدواج الهام بخش او شد تا بعد از ده سال به استودیو بازگردد و آهنگ‌هایی جدید و صادقانه درباره زندگی خود بنویسد. آخرین آلبوم استودیویی این خانم خواننده به نام «A.K.A» در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

آلبوم «This Is Me… Now» بخش دوم آلبوم «This Is Me« است که در سال ۲۰۰۲ منشتر شده بود. هر دو آلبوم با الهام از رابطه جنیفر لوپز با بن افلک نوشته شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا