بازیگران

اصالت شادمهر عقیلی به کجا بر می‌گردد و کجایی‌ست؟

شادمهر از برترین خوانندگان و موزیسین های ایرانی است که نا آشنایی با او غیر ممکن است. این چهره ی محبوب در هفتمین روز بهمن سال ۵۱ شمسی و در یک خانواده شش نفره، چشم به جهان گشود.

شادمهر از برترین خوانندگان و موزیسین های ایرانی است که نا آشنایی با او غیر ممکن است. این چهره ی محبوب در هفتمین روز بهمن سال ۵۱ شمسی و در یک خانواده شش نفره، چشم به جهان گشود. او سه برادر و یک خواهر داشت که متاسفانه هر سه برادر خود رادر حادثه های مختلف از دست داده است. اولین برادرش در زلزله ی رودبار و دومین، در محل خدمت سربازی، فوت شدند. برادر دیگرش نیز در سال ۹۲ دیده بر جهان بست. لازم به ذکر است که در زمان کودکی پدرش را نیز بر اثر سرطان از دست داده. شادمهر عقیلی از همان کودکی زندگی سخت و دردناکی را تجربه کرده است.

برادر او یک نوازنده بود و از این طریق شادمهر از سن ۱۶ سالگی به موسیقی علاقه پیدا کرد و تصمیم گرفت وارد عرصه ی هنری شود. او در سال ۱۳۷۵ و به دلیل مهارت او در زمینه نوازدگی پیانو و ویلون، ابتدا به عنوان نوازنده و تنظیم کننده وارد یک گروه موسیقی در صدا و سیمای ملی ایران شد. پس از آن به علاقه خود و استعدادش در خوانندگی پی برد و در این زمینه به فعالیت پرداخت. صدای دلنشین او، علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرد و باعث شد به سرعت به یکی از پرآوازه ترین خوانندگان ایرانی تبدیل شود. همچنین وی در زمینه بازیگری نیز، به فعالیت هایی پرداخته است. از فیلم هایی که شادمهر در آن نقش افرینی کرده می توان به پرپرواز و شب برهنه، اشاره کرد.

اصالت شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی، پرآوازه ترین خواننده ایرانی به شمار می رود که علاوه بر ایرانیان، نظر بسیاری دیگر از افراد جهان را به صدای خود جلب کرده است. شادمهر در سال ۵۱ و در تهران متولد شد. با این که اصالت پدر او به طالقان( از شهرستان های استان البرز می باشد و در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی استان تهران، واقع شده است.) برمی گردد، اما در شناسنامه اش نامی از طالقان نیست. محل تولد او استان تهران ثبت شده و شادمهر بزرگ شده ی تهران می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا