بازیگران

ازدواج پسری که با خانم بازیگر ۳۰ سال بزرگتر از خودش +عکس

آلینا لوزانو ۵۴ساله و دوست پسرش جیم ولاسکز ۲۳ساله در حال برنامه‌ریزی برای عروسی هستند.

به گزارش فاکس فیلم، این بازیگر کلمبیایی با وجود ۳۰ سال اختلاف سنی تصمیم گرفته با ازدواج با دوست پسرش فرصت جدیدی به خود بدهد.

آلینا می‌گوید که شریک زندگی‌اش را در بهترین زمان ممکن ملاقات کرد

این زوج که بیش از یک سال از زندگی مشترکشان می‌گذرد، در یک برنامه تلویزیونی از صمیمیت‌های آغاز عشقشان پرده برداشتند. در نتیجه آلینا به خاطر تفاوت سنی و داستان عشقش با مردی که به زودی شوهرش خواهد شد مورد انتقاد قرار گرفته است.

او گفت: «فکر می‌کنم در بهترین زمان از زندگی‌ام این اتفاق افتاد. اگر ۱۰ سال زودتر یا ۱۵ سال زودتر با او ملاقات می‌کردم، فکر نمی‌کنم این رابطه شکل می‌گرفت… آن‌وقت او ۱۰ساله بود و این اصلا امکان‌پذیر نبود.»

پسری که با خانم بازیگر ۳۰ سال بزرگتر از خودش ازدواج کرده بود.

جیم اعتراف کرد که در کودکی آلینا را در یک فیلم دیده است

جیم که اینفلوئنسر شبکه‌های اجتماعی است در یک برنامه تلویزیونی از آلینا خواست تا با او ازدواج کند و اعتراف کرد که از همان لحظه که در کودکی او را در مجموعه تلویزیونی «پدرو ال اسکاموزو» دیده، می‌دانست که آلینا عشق زندگی‌اش است!

او در برنامه زنده تلویزیونی زانو زد و از بازیگر زن معروف تقاضای ازدواج کرد: «آلینا، من با تماشای تو بزرگ شدم، وقتی یک‌ساله بودم، مادرم مرا «پدرو ال اسکاموزو» صدا می‌کرد و از همان لحظه فهمیدم که تو زن زندگی من هستی. حالا آن را اثبات کردم و برای همین از تو می‌خواهم که تا آخرین روزهای عمرم مرا همراهی کنی…».

این زوج در حال آماده شدن برای عروسی هستند

پیش از این، آلینا لوزانو و جیم ولاسکز با هم دعوتنامه ویدئویی عروسی رسمی خود را در پروفایل اینستاگرامشان به اشتراک گذاشته بودند. آن‌ها در توضیح این ویدئو نوشتند: «عشق یک سفر است و ماجراجویی ما از روز عروسی‌مان آغاز می‌شود.»

پسری که با خانم بازیگر ۳۰ سال بزرگتر از خودش ازدواج کرد.

با وجود انتقادات، هر دو بسیار خوشحالند

آلینا می‌گوید «من با جیم رابطه دارم چون مردی است خودکفا. من از جیم حمایت مالی نمی‌کنم. او همین حالا هم درآمد خوبی از شبکه‌های اجتماعی به دست می‌آورد.

او به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای هم کار می‌کند. بنابراین ما یک تیم خوب و یک تیم زیبا در زندگی و عشق می‌سازیم.»

جیم هم در بیان باور خود به عشق تردید نمی‌کند و می‌گوید: «من در باور به عشق وفادارم و حس می‌کنم وقتی آن را پیدا می‌کنی نباید رهایش کنی.»

منبع: روزیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا