بازیگران

آیا افشاگری‌های سحر قریشی برای تتلو خطرناک است؟

به گزارش فاکس فیلم از آن جا که تتلو اعلام کرده است که تصمیم دارد با حضور تمام طرفدارانش مراسم ازدواجش با سحر قریشی را برگزار کند، شنیده می‌شود در روز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ و همزمان با کنسرت تتلو قرار است مراسم ازدواج آن‌ها نیز با حضور شرکت کنندگان در کنسرت برگزار شود. این ازدواج نه تنها به سرانجام نرسد بلکه پشت پرده تلخی از واقعیت تتلو را بر ملا ساخت.

تقریبا کسی نیست که او را نشناسد، یعنی اگر بخواهد هم گریزی از شنیدن نامش ندارد. چهره‌ای متفاوت، پوششی خاص و کار‌هایی که از لحاظ اجتماعی چندان پذیرفته شده نیست. تتو‌هایی که از فرق سر شروع می‌شود و کل بدنش را در بر می‌گیرد، البته به گفته خودش هر کدام از این رنگ و لعاب‌ها معنا و مفهومی دارد.

کسی که برای ایران شعر خوانده، حالا با سایت‌های شرط بندی کلاه همان ایرانی‌ها را بر می‌دارد، ایرانی‌هایی که برای حضور در کنسرتش حدود ۴۰ میلیارد تومان ارز را به کشور ترکیه بردند و حتی یکبار دیگر هم خواست در ۲۸ مهر ۱۴۰۲ در آلمان کنسرتی برگزار کند، اما کنسرتش در آلمان بخاطر توهین به مردم، زنان و دختران ایرانی و پس از کارزار بزرپی که در این کشور راه افتاد لغو شد. این فرد حتی به دلیل درخواست رابطه جنسی از افرادی زیر سن قانونی، از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مِتا بن شده بود.

تا اینجای کار احتمالا متوجه شدید که این فرد کسی نیست جز امیرحسین مقصودلو با نام مستعار تتلو. او هیچ ترس و فراری از حاشیه و حاشیه سازی ندارد، اتفاقا بیش‌تر اوقات خودش جنجال را در آغوش می‌کشد.

ماجرای احضارش به پلیس فتا را به خاطر دارید؟ که خودش با علاقه زیاد به آن دامن زد؟ ماجرا با انتشار یک خبر شروع شد. تتلو، دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی به دادسرای تهران احضار شدند و این جریان به تابستان ۱۴۰۱ باز می‌گردد. داستان از جایی شروع شد که از مدتی قبل افراد زیادی به پلیس فتای پایتخت مراجعه کردند و به طرح شکایت از گردانندگان یک سایت شرط‌بندی و قمار پرداختند. به‌گفته مالباختگان، آن‌ها پول زیادی به بهانه شرط‌بندی پرداخت کرده و در حالی که بسیاری از آن‌ها برنده بازی‌ها می‌شدند، اما پولی به آن‌ها پرداخت نمی‌شد. از اواخر پارسال این شکایت‌ها مطرح شده و روزبه‌روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد.

در این شرایط تیمی از مأموران پلیس فتا وارد عمل شدند و با انجام ردیابی و رصد در فضای مجازی دریافتند گردانندگان این سایت‌ها از افراد پرحاشیه و جنجالی فضای مجازی هستند که در ایران زندگی نمی‌کنند. بررسی‌ها نشان می‌داد که این افراد ساشا، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا، امیر تتلو خواننده فراری و دنیا جهانبخت از چهره‌های معروف در شبکه‌های مجازی هستند که این سایت‌ها را راه‌اندازی و هدایت می‌کنند. تمام پول‌های مردم نیز به‌حساب این افراد منتقل شده و آن‌ها از این طریق توانسته‌اند ثروت زیادی را با فریب مردم و کلاهبرداری به بهانه شرط‌بندی و قمار به‌دست آورند.

در همین شرایط تتلو فرصت را غنیمت دانست و از آب گل‌آلود ماهی گرفت، به کنسولگری رفت، دوباره توجه‌ها را به سمت خودش جلب کرد و فردای همان روز موسیقی جدیدش را منتشر کرد و البته کنسولگری ایران در ترکیه هم با انتشار بیانیه، به صورت کاملا ناخواسته، به بازپروری این شهرت و جلب توجه کمک کرد.

افشاگری‌های سحر قریشی زندگی امیرتتلو را به باد می‌دهد؟

اما اگر فکر می‌کنید ماجرا به همین‌جا ختم می‌شود، سخت در اشتباه هستید. نام تتلو و قریشی را زیاد کنار هم شنیده‌اید.

قرار گرفتن نام سحر قریشی و امیر تتلو کنار هم از ابتدا بسیار عجیب بوده و هنوز هم بسیار عجیب است، بازیگر ایرانی که معمولا حاشیه چندانی نداشته کنار یکی از پرحاشیه‌ترین افرادی که او را می‌شناسیم. از همان ابتدا این ماجرا شگفت‌انگیز بود و احتمال سود مالی برای طرفین در این رابطه، هیچ گاه نادیده گرفته نشد، حتی آرامه اعتمادی یکی از منتقدان سینما درباره ازدواج امیرتتلو و سحر قریشی در توییتر خود نوشت: «ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو، یک معامله دو ساله و چندصد میلیاردی با اسپانسری یک رمز ارز و بازدید یوتیوب است. یک تهیه‌کننده بنام سینما، در این سناریو دخیل است که بیست میلیارد سهم خالص او از این ماجراست. دوبی بودن قریشی در همین سناریوست. تتلو در آهنگ جدیدش هم اشاره به رمزارز دارد.»

این دو چهره که قبل از نوروز امسال باهم ازدواج کرده و به شدت خود را شیفته یکدیگر نشان می‌دادند، بعد از مدت کمی شروع به حاشیه سازی‌های عجیب کردند و هر دوی آن‌ها در صفحات مجازی خود اعلام کرده اند که از یکدیگر جدا شده و از این رابطه پشیمان هم هستند!

اما همچنان همه چیز این جا به پایان نمی‌رسد مدتی بعد سحر قریشی در یوتیوب خود دست به افشاگری علیه این فرد زد، از ماجرایی گفت که عملا در خانه تتلو زندانی شده بود، شکنجه می‌شد در بدترین و غیراخلاقی‌ترین شرایط با او رفتار می‌شد، همه تتو‌ها را با اجبار زده است. البته فقط قریشی همچین ادعایی را انجام نداده است. در بسیاری از ویدئو‌های خبرساز، افرادی ادعا کرده اند که دختران جوان و نوجوانی در منزل این خواننده مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و بعد از قریشی به مرور برخی اطرافیان پیشین تتلو نیز با انتشار ویدیو‌های مشابه، به این موج دامن زدند. حالا، اما برخی ویدیو‌ها به صورت علنی از سوی نزدیکان این خواننده نشر داده شده که شبهات را بیشتر کرده است.

به بهانه همین ماجرا، خبرگزاری «ایهلاس» در ترکیه گزارش داده پلیس این کشور در پی انتشار ویدیو‌هایی در فضای مجازی و گزارش‌هایی که از فعالان حقوق زنان دریافت کرده، تحقیقاتش را درباره منزل مسکونی «امیر تتلو» خواننده ایرانی آغاز کرده است. پلیس ترکیه اعلام کرده تا نتیجه قطعی از تخقیقات، امکان دسترسی رسانه‌ها به این پرونده محدود خواهد بود. اما قطعا اگر ادعا‌های مطرح شده صحبت داشته باشد، عاقبت بدی در انتظار تتلو خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا